Wpis z mikrobloga

@MrSzakal: Pamiętam jak wziąłem 3 kartoniki, bo nikt ich nie chciał wziąć i idealnie starczały na miskę płatków, ale potem #!$%@? ludzie się skapnęli i sami zaczęli zabierać, jest mi smutno do dziś
  • Odpowiedz
@MrSzakal: U mnie w klasach od 1 do 3 szkoły podstawowej dawali mleko smakowe - chyba za 10 albo 15 zł miesięcznie, nie pamiętam - i to pili wszyscy, a jak w 4-6 rozdawali zwykle smakowe... Cóż, walało się po śmietnikach xd
  • Odpowiedz
@MrSzakal: ja takie całe mleko położyłem na dworze na kostce i na nie skoczyłem. Efekt był taki że cała zawartość wylądowała na ubraniu księdza który siedział na ławce za mną. Strasznie sie #!$%@? i powiedział że wczoraj odebrał koszulę i spodnie z pralni. Wporządku był gość bo zamiast mnie #!$%@?ć od stóp do głów to rzucił tylko "idź po papier".
  • Odpowiedz
  • 1
U mnie w podstawówce były tylko czekoladowe i zwykle mleko . Za 2 zł miałem 8 tych czekoladowych. Super były.
  • Odpowiedz
@MrSzakal: zwykłe mleko smakowało jak nieświeża #!$%@?, dlatego służyło nam do rzucania za szkołą, smakowe natomiast pili wszyscy. Oczywiście #!$%@? w klasie przemieszanej pt elita&bieda (tak, taki był zamysł szanownej pani dyrektor #!$%@? COBY DZIECI UCZYŁY SIE AKCEPTACJI XD) gdzie były dzieci co ich rodzice mieli 5zł na tydzień i zwyczajnie nie bylo ich stać na mleko i zero pomysłu jak z tym zawalczyć.
  • Odpowiedz
  • 2
@MrSzakal ja miałam zawsze smakowe, najczęściej waniliowe/truskawkowe. najrzadziej zwykłe, a czekoladowe było rare. i były w plastikowym opakowaniu jak danmleko, ale nie moge nigdzie znaleźć jaka to firma. pod koniec zmienili te mleka i były same bezsamkowe firmy hula krasula. rocznik 96
  • Odpowiedz