Wpis z mikrobloga

@27er: jak jest wlaczony GPS interwaly sa wysylane na serwer co 4-8 minut w zaleznosci od aktywnosci psa.
jak wrzucisz na live to masz sygnal co2-4 sek. i na apce w telefonie w 3d szukasz psa. albo na ompie na mapach. zapis mapy i pkt gps sa dostepne od poczatku yzytkowania az przez rok. roczna mape mozna zrobic.
  • Odpowiedz
XD no na wsi w większości psy latają luzem jakbyś nie wiedział panie kolego z miasta XD


@korni007: ja p------ę polską wieś sprzedać Niemcowi, a wieśniaków okładać kijami aż się nie uczłowieczą xD
  • Odpowiedz
tak.. pies powinien siedziec na lancuchy przy budzie i na sloncu.


@KENOX: Jeśli posesję i ogrodzona nieruchomość to dla ciebie tylko łańcuch i buda to tym bardziej nie powinieneś mieć psa.

co ty mi tu piperzysz. znam psa i dlatego ma tyle wolnosci.


W dupie mam czy go znasz czy nie. Po pierwsze to g---o się znasz na zwierzętach jeśli myślisz, że pies zawsze będzie unikał konfrontacji a po drugie
  • Odpowiedz
@KENOX: mój pieseł też robił sobie takie wycieczki w czasach kiedy rodzice jeszcze nie ogrodzili do końca działki. rano był wypuszczany z domu i heja, znikał gdzieś na kilka godzin. potem ludzie z wioski kilka kilometrów dalej go rozpoznawali. wszystko ładnie, pięknie i zabawnie, ale któregoś dnia po prostu nie wrócił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek jak chipa nie mają to zazwyczaj czekają aż ktoś się zgłosi albo sami wrzucają zdjęcia na social media, wiem bo psy ojca znalazły sobie dziurę w płocie i poszły na wycieczkę to gminne schronisko wrzuciło ich zdjęcia na fanpage na Facebooku
  • Odpowiedz