Wpis z mikrobloga

@korni007: a to na wsi jakieś inne prawo obowiązuje? Za każdym razem jak na wsi widzę psa poza posesja samopasem to wzywam hycla i psa nie ma XD największa beka z tych co czipa nie maja xD wtedy chyba już nie wracają do właściciela


@Rabusek: wstawaj, zesrałeś się.

1. nie ma czegoś takiego jak hycel na wsi, schroniska nie mają na to kasy.
2. gmina musi się tym
  • Odpowiedz
@korni007: jesteś głupi w c--j. Mieszkałem kilka lat na wsi i k---a nie było nic gorszego niż właśnie takie kundle co latają luzem. Nawet ze swoim psem nie można normalne wyjść bo hurr durr burek musi się wybiegac. Gardzę takimi podludźmi jak ty.
  • Odpowiedz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: jak ostatnio byłem na wsi to gmina normalnie wysłała hycla i pies poszedł do schroniska. Potem wielka akcja na wsi bo pies zaginął ( ͡° ͜ʖ ͡°) więcej się już nie szwędał bez celu. Polecam, od teraz zgłaszam każdego psa puszczonego luzem bez właściciela
  • Odpowiedz
co ty mi tu piperzysz. znam psa

p-----l sobie do woli. ja bede postepowal z moim psem jak ja chce.


@KENOX: od bierdolta sie od nas i naszego kundelka i od nas. Taki właśnie obraz psychopsiarzy - niektórzy pewnie śmiejecie się z tych murzyńskich matek co krzyczą do kamery "he dindu nuffin, he was a good boi" a absolutnie za każdym razem linia obrony ta sama - mój pimpuś jest
  • Odpowiedz
Pies się sam wyprowadza nie trzeba ze smycza z---------c z nim


@korni007: Dlatego się mówi "ale wiocha" jak coś ma niskie standardy, albo jak jest wstyd...
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: czasem dzieci ktore wracaja ze szkoly nie zamkna bramki i pies wychodzi.
przychodza dziewczynki w wieku 10-12 lat i jacys chlopcy tez. ja im pozwalam wchodzic i sie z nim bawic. jak im nie pozwalalem wchodzic to mi butelki wrzucali na posesje w ramach zabywy z psem... tylko ze zawsze zostawiali smici.
  • Odpowiedz
@Nadie Kiedyś jechałem na rowerze chyba do Bartne(gm. Sękowa) koło Gorlic. Miejscowość nieprzelotowa z dojazdem jedną drogą, mały ruch. Dojechałem do granicy wsi a tam sfora 10-12 psów puszczonych wolno stojący przy drodze i patrzą na mnie. Mieszanina ras, ale niektóre wielkie bydlaki. Ciekawostka, nie widziały mnie bo wyjechałem zza wzniesienia ale wiatr wiał mi w plecy i wyczuły, że ktoś obcy jedzie. Zawróciłem do domu. Przez tydzień ze strachu nie
  • Odpowiedz
p-----l sobie do woli. ja bede postepowal z moim psem jak ja chce.


@KENOX: Proponuję postępować jak prawo mówi, a nie jak chcesz. Bo ktoś inny jak będzie chciał, to go sobie odstrzeli.
  • Odpowiedz
@Budo: nikt go nie odstrzeli.. co wam sie wglowach uwalilo z tym strzelaniem. byly przypaki...no ale bez przesady. mojego psa zna bardzo wiele osob.
  • Odpowiedz
@korni007: no debil. Sam mam psa i nie wyobrażam sobie żeby latał jak mu się podoba. Raz, że to jednak niebezpieczne dla ludzi, jaki pies łagodny by nie był, a tym bardziej dla psa. Mojemu zdarzało się uciekać u rodziców, do tej poty ma bliznę koło oka, pewnie od kamienia jakiegoś. Tak samo kiedyś, miałem może z 10 lat i babka z ryjem do mnie i leci z kijem czemu
  • Odpowiedz
@KENOX: samo wypuszczanie psa to już jest brak rozumu i godności człowieka, a ty właśnie przyznałeś, że puszczasz samopas niewykastrowanego psa, ja p------e. Za to powinny być takie kary, żebyś się zesrał. Tu już nie chodzi o ciebie i twojego psa, o twoje prywatne metody wychowawcze, ty sie po prostu przyczyniasz takim skrajnym idiotyzmem do powaznego problemu bezdomnych psów. Super, ze twój piesek nie jest agresywny. Ale jego dziesiatki dziatwy
  • Odpowiedz
WszeborWlostowic 32 sek. temu 0
Jeśli lubisz psy, nie traktujesz ich jak przedmioty, tylko jak czujące istoty, nie boisz się ich panicznie i nie cieszysz się z tego, że umierają w cierpieniach, gdy ktoś je otruje kiełbasą z drutem, to jesteś "psychopsiarzem" i "bambinistą".
Pies to krwawa bestia zjadająca dzieci i mająca same wady, a zalety psa, dzięki którym jest najpopularniejszym zwierzęciem domowym to tylko urojenia psiarzy. Psów nie wolno lubić, jeśli
  • Odpowiedz