Wpis z mikrobloga

@kraglapyrka: noo tak.
puszczam psa do lasu... raz na 3-4 wypady przyniesie zajaca, a pasztecik jest mniam mniam. jemy razem wychodzimy razem jedziemy razem spimy razem(ruchamy osobno). i co mi zrobisz>
  • Odpowiedz
na wsi w większości psy latają luzem jakbyś nie wiedział panie kolego z miasta XD


@korni007: Są wsie i Wsie. Ty opisujesz typową wieś, na której psy dupami szczekają. Miałem okazję się z tym zetknąć. Sąsiad miał stadko dobermanów, szkolonych do kłusowania. Powodzenia jeśli chciałeś wieczorem/nocą gdzieś pójść, na przykład na pociąg. ALE TO WIEŚ PANIE ONE MUSZO BIEGAĆ XDDD
  • Odpowiedz
@KENOX: ty jesteś normalny? Dlaczego miałabym ci cokolwiek robić? I co mnie do cholery obchodzi twoje wydumane życie seksualne, zachowaj to dla siebie, błagam. Pytam cię czy rozumiesz że twoj pies może być już potencjalnym ojcem dziesiątek szczeniąt, które mogą chorować, albo które mogą być agresywne wobec innych zwierząt i ludzi, kiedy podrosną. Przyczyniasz się do rozwoju bezdomności zwierząt i co za tym idzie do rozwoju najróżniejszych chorób i syfu,
  • Odpowiedz
@sublingual weź k---a nie p-----l, słyszeć i czytać mogłeś. Mój nie żyjący już pies wylazil na pół dnia biegał sobie, nie wlazil nikomu na posesję, nie u----l nikogo i zawsze wracał cały. I tak przez całe jego życie czyli jakieś 14lat. Zmarł ze starości

K---a nie wiedziałem że takie oburzenie wywołam XD
Ludzie zluzujcie d--y, są psy które same chodzą, nie gryzą, i nic im nie jest.
A nie k---a smyczka
  • Odpowiedz
A takie pimpki to c--j a nie gryzą, co innego jakieś wielkie owczarki które zaz


@korni007: g---o prawda. Jestem psią mamą, wszystkie pimpki są agresywne właśnie i chcą cie u--------ć a takie wielkie bydle zawsze podchodzi, żeby pogłaskać i jeszcze żaden mi nic nie zrobił. Fotka, autograf i do domu.
Za to mały pimpek s------l u----ł mnie w nogę.
  • Odpowiedz
od bierdolta sie od nas i naszego kundelka i od nas. Taki właśnie obraz psychopsiarzy - niektórzy pewnie śmiejecie się z tych murzyńskich matek co krzyczą do kamery "he dindu nuffin, he was a good boi" a absolutnie za każdym razem linia obrony ta sama - mój pimpuś jest wychowany, znam go, on się tylko bawi, on jest łagodny, psa trzeba umieć wychować etc. XD tylko potem jak zwykle wielkie zdziwko.


@
  • Odpowiedz
@KENOX serio? Przecież może go potrącić samochód, może go jakiś p---b skrzywdzić, może się stać dużo złych rzeczy a ty tak po prostu sobie go puszczasz. Jak mu się coś stanie to będzie tylko i wyłącznie twoja wina. Jak nie masz czasu żeby jak cywilizowany człowiek wyjść z psem na smyczy na długi spacer to po co ci w ogóle był pies. Ja p------e.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: prosze was wszystkich zrozumcie....
to jest obcykany pies... po miescie porusza sie po chodnikach. wie czym jest samochod. wie kim sa ludzie i nie podchodzi. nie ma w sobie agresji do ludzi. lubu ganiac zajace. tyle.
  • Odpowiedz