Wpis z mikrobloga

@gokihar: nie. to jest moment kiedy jechal w aucie.
interwaly sa wysylane co 4-8 minut zaleznie od aktywnosci psa.
jak wrzucisz na live masz sygnal co 2-4 sek. dokladnosc bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@korni007: To chyba na Podlasiu, bo u mnie na wsi jak psy latają luzem to się d----------ą, i tu nie ma nic do gadania, jak taki dzieciak wraca ze szkoły no to sory, ale taki pies to ewidentne niebezpieczeństwo, ja sam przez większość dnia trzymam psy w dużych klatkach i co jakiś czas wyprowadzam.
  • Odpowiedz
XD no na wsi w większości psy latają luzem jakbyś nie wiedział panie kolego z miasta XD

Pies się sam wyprowadza nie trzeba ze smycza z---------c z nim

A takie pimpki to c--j a nie gryzą, co innego jakieś wielkie owczarki które zazwyczaj są w kojcach


@korni007: Tak, a potem przez takich wiejskich kretynów którzy pozwalają psom swobodnie się szwędać i rozmnażać, latają sobie potem beztrosko psie watachy które atakują
dr_Klotz - > XD no na wsi w większości psy latają luzem jakbyś nie wiedział panie kol...
  • Odpowiedz
prosze was wszystkich zrozumcie....

to jest obcykany pies... po miescie porusza sie po chodnikach. wie czym jest samochod. wie kim sa ludzie i nie podchodzi. nie ma w sobie agresji do ludzi. lubu ganiac zajace. tyle.


@KENOX: xD to jest zwierzę, nie dzieciak, któremu coś przetłumaczysz czy wychowasz (co twierdzisz, że zrobiłeś, ale nawet tobie nie da się niczego przetłumaczyć, więc wątpliwe xDDD). Kieruje się instynktem, a nie jakimiś rozważaniami
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
no na wsi w większości psy latają luzem jakbyś nie wiedział panie kolego z miasta

@korni007: @sublingual: c---a prawda. Jak u ciebie taka patola się dzieje i psy latają luzem to nie mów że wszędzie tak jest. Też jestem ze wsi i nigdy nie widziałem psa luzem latającego, a jak już to właściciel już go ścigał bo pies zwiał.
  • Odpowiedz
@KENOX: a nie zrozumieją. Dobry pieseł. Też miałem takiego zwiedzacza w mieście wyskakiwał sobie przez balkon i cisnął na d--y. Widywano go pod lasem kilka kilometrów dalej i chyba na wszystkich osiedlaxh. Wracał zwykle nie później niż o 23. Szczekał pod balkonem. Pełna kultura. Pies samodzielny . Nie jakis p----s w sweterku przerobiony na kota. W obrębie kilometrów widywałem młode mieszance Cocker spaniela ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz