Wpis z mikrobloga

No chyba, że mówisz o tych konkretnych dwóch osobach no to prawda, ale to trochę głupie myślenie.


@Elaviart: Tak, głupie? A jak oni mówią/myślą o swoich konkretnych wnukach to też głupio myślą, bo nie mówią o całym następnym pokoleniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba najbardziej intuicyjne jest rozpatrywanie tego w tej samej perspektywie co narracja głównych bohaterów.
Na pewno ja ty pójdziesz na wojnę to będziesz myślał
Tak, głupie? A jak oni mówią/myślą o swoich konkretnych wnukach to też głupio myślą, bo nie mówią o całym następnym pokoleniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Yukio_Mishima: No strasznie głupie, nie wiem nawet za bardzo o czym gadasz xD

Oczywiście, że nie. Przecież właśnie dałem temu wyraz pisząc, że jednostka nie ma na wojnie najmniejszego znaczenia. Za to oddziały tych jednostek zmieniły świat i to jest fakt.
To masz więcej wiary ode mnie, ja tam nawet nie liczę że dasz radę sformułować odpowiedź na cały mój wpis xD


@Elaviart: Wytłumacz mi jeszcze po co mam odpowiadać osobie która na wstępie przyznaje się, że jest za głupia żeby mnie zrozumieć. Brzmi jak straszna strata czasu. IKS DE
po co mam odpowiadać osobie która na wstępie przyznaje się, że jest za głupia żeby mnie zrozumieć.

@Yukio_Mishima: Na wstępie to ja wyjaśniłem głupkowaty tekścik jak to nic nie wynikło ze śmierci żołnierzy na wojnie światowej, twoja równie niezrozumiała, co kuriozalna (do tego najwyraźniej niewytłumaczalna xD) próba polemiki:

Tak, głupie? A jak oni mówią/myślą o swoich konkretnych wnukach to też głupio myślą, bo nie mówią o całym następnym pokoleniu? ( ͡
@Elaviart: Nie bądź taki poważny człowieku. Wiecej dystansu do siebie i świata (całej rzeczywistości). Grunt to poczucie humoru a czasu i życia tym ludziom nie wrócimy. Bynajmniej na obecny stan medycyny i nauki. A ze wyniklo bardzo wiele to fakt, masz rację.