Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,
od około 5 miesięcy usiłuje schudnąć żeby był ze mnie naprawdę #ladnypan. Wszystko by było ok bo niby udało mi się schudnąć z 94 do trochę ponad 88 no ale mam 178 cm wzrostu oraz:
- biegam 5 razy w tygodniu (30 min) łącząc to z siłowym (split) i orbiterkiem (10 - 30 min zależy na ile mi się chce)
- jem około 2 tyś kalorii ( teraz może nawet mniej bo zrezygnowałem w ogóle ze slodyczy). O ile może nie jest idealna dietą Chodakowskiej to jest dość dobrze zbilansowana i nawet zrezygnowałem praktycznie kompletnie stoi w miejscu. Bo redukcja kg/miesiąc w takich warunkach to jest jak wynik KWW Stonogi jezeli to mnie kosztuje tyle wysiłku.
A waga w zasadzie stoi w miejscu i nie wiem co robić (,). I rada żeby jeszcze zredukować mi sie nie widzi bo ja NAPRAWDĘ XD jem te okolo 2 tyś ale nawet w stronę 1500 ( nie liczę dokładnie bo to zbyt problematyczne).
Liczę na rady ze strony #mirkoksy jak i #u--------y
#dieta #silownia #zdrowie #motywacja #chudnijzwykopem #medycyna #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To ja ci powiem trochę inaczej - twoja waga może nawet trochę podskoczyć. Tycie/chudnięcie jest mocno indywidualną sprawą. Jeśli przez lata się "zapuściłeś" to teraz nie naprawisz tego w parę miesięcy (niestety).
Zresztą nie tyle waga jest istotna a stosunek mięśni do tłuszczu ;) Optycznie zgubiłeś pewnie już więcej bo mięśnie ważą więcej ale zajmują mniej miejsca niż tłuszcz :)
Jeśli chcesz jednak zdziałać więcej poszukaj dokładnie i idź
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania od kiedy waga stoi w miejscu? Może retencja wody robi swoje. Stresujesz się czymś? Dobrze i długi śpisz? Generalnie bądź cierpliwy. Wg mnie przy takiej wadze i aktywności jesz za mało. Dorzuć do 2,3 czy 2,5kcal. Psychika skorzysta, a redukcja raczej na tym nie ucierpi.
  • Odpowiedz