Wpis z mikrobloga

Ten wpis kieruję do wszelkiej maści #januszef1, bo szambo dzisiaj wybiło po kwalifikacjach. Ja rozumiem że ktoś miał w dupie ostatnie 8 lat Formuły 1, bo bez Polaka to po co oglądać, co nie? Rozumiem, że w Polsce mamy 40 milionów specjalistów w każdej dziedzinie i nagle każdy jest fanem szczypiornistów, siatkarzy, piłkarzy kiedy osiągają jakieś sukcesy i ok, taki już nasz naród. Wszyscy czytamy te fale hejtu w stylu "kaleka niepełnosprawny z 1,5 ręki", "ja to bym swoim Passatem szybciej pojechał" (xD), "tyle pieniędzy poszło na jakiegoś niepełnosprawnego emeryta”, albo nagłówki w „sportowych” gazetach w stylu „Kubica najwolniejszy”. Czekaliśmy 8 #!$%@? lat na ten najwspanialszy powrót w historii F1. Jest coś takiego jak pasja, ale co mają wiedzieć o tym takie jednostki które oglądają do kotleta reprezentację Polski lub Kubicę te 10-12 lat temu oglądali może jeszcze za czasów Mario Theissen’a i Borowczyka w Polsacie i pozjadali wszystkie rozumy. Zainteresowali się nagle bo Kubica wrócił? To zajebiście. Zapoznaj się jak działa ten sport w dzisiejszych czasach, polecam #abcf1 i zamknijcie twarz oraz doceńcie wysiłek jaki włożył ten człowiek w sam tylko powrót. Sprawdźcie dlaczego jest "jak na razie" jednym z gorszych na torze, a nie staliście się nagle znawcami od wszystkiego. Robertowi należy się ogromny szacunek i na tym zakończę.


#f1 #kubica #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_gv13NnYZglGJYuRSFOBFN11sncr14P0c.jpg
  • 38
to nie są janusze f1 tylko niestety ludzie którzy swoje przekonania polityczne i frustrację wysrywaja na wszystko co robi PiS i niestety tu jest tak samo oraz . Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie przecież się cieszył z trudnej sytuacji swojego rodaka.
@szafa69: PASJA- to jest słowo klucz, Robertowi kibicuję dlatego, że pokazuje hart ducha, i toczy najcięższą ze wszystkich walk, walkę z samym sobą i swoimi słabościami i myślę że ten powrót do f1 będzie inspiracją dla wielu ludzi aby nigdy się nie poddawać i zawsze walczyć o swoje marzenia.
@szafa69: fakt jest taki, że są w świecie motosportu osoby którym bardziej należał się fotel w F1 niż Kubicy. Fajnie, że wrócił z jednej strony, ale z drugiej będzie to pyrrusowe zwycięstwo bo zamykając stawkę niczego nie udowodni. Możnaby gdybać, co by było gdyby miał lepszy samochód, ale fakty są takie, że żaden lepszy team nie sięgnął po niego bo to zbyt ryzykowne.
Fanatycy rk z bólem dupy przestańcie nazywać wszystkich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szafa69: szanuje powrót Kubicy i jego samego. Ale co do kasy wyłożonej de facto przez nas wszystkich na jego miejsce w zespole, to zobaczymy czy się to jakoś zwróci. Wątpię, może dlatego każdy może sobie ponarzekać na to teraz.
@szafa69: czy mógłbyś napisać post który by wyjaśnił wszystko to co mówisz, jak to wszystko wygląda z garażu itp.? Pamiętam jak oglądałem Kubicę dawno temu i jestem mega zadowolony ze będę mógł oglądać go nadal. :)
@su1ik ogarnij się i trochę kultury buraku jak nie potrafisz podjąć dyskusji na cywilizowanym poziomie. To ja mówię #!$%@? do wszystkich debili szkalukacych Roberta "yyy bo 80 milonuf z państwowych pieniedzy yyy" głąbie jeden. To że będziesz tu przeklinał nie zmienina faktu ze takich debil jest cała masa.
@szafa69: kilka lat temu w jednym z wywiadow Maciej Wislawski stwierdzil, ze nie wsiadlby z Kubica do jednego auta, tlumaczac to zbyt agresywna jazda. Dzisiejszy przyklad potwierdza, ze brawura to odwrotnosc jakosci - i tyle.
@su1ik: F1 ma tylko 20 foteli na chwilę obecną. Zawsze ktoś będzie pokrzywdzony. Esteban Ocon widać kierowca z talentem, ale i chudym portfelem, a ten sport to trochę wyścig zbrojeń i technologii.

Osobiście jakby Esteban trafił do Williamsa uznalbym to za zmarnowany młody talent. On potrzebuje ścigać się w czołówce. Liczę że pojawi się jeszcze w kolejnych sezonach.