Wpis z mikrobloga

Ten kwik w komentarzach, bo p0lki dają d--y jakimś sebkom, ale tym wspaniałym wykopkom to nie xD Jeszcze nigdzie nie widziałam, żeby ktoś dawał tak j-----e o to, że jakaś obca dziewczyna z kimś idzie do łóżka, tylko na wykopie takie rzeczy
  • Odpowiedz
no właśnie nie wiem po co ta dyskusja, każdy robi ze swoją dupą co uważa i po c--j komentować


@spalam__sie: Nie do końca, bo potem wchodzisz w związek, taka laska oklamuje, ze miala jednego i myślisz, ze masz szansę założyć z nia rodzinę bez jej chodzenia na boki. A nie masz
  • Odpowiedz
@spalam__sie: Wala sie z małą grupą facetów, kobietami i starszymi facetami. To ten maly odsetek babiarzy glownie je obraca, a z nimi tez nic nie stworzysz. Inna sprawa ze akurat jako taka wstrzemięźliwość i lojalność zawsze była wysoko ceniona akurat u kobiet, a u mężczyzn niespecjalnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spalam__sie: ludzie sie wala, ale to 20 proc mezczyzn zabiera wiekszosc tych mitycznych walacych sie kobiet. reszta albo nie ma dostepu albo sa to male liczby.
80/20 zasada pareta. u kobiet to nie dziala. nawet najmniej atrakcyjna moze sie walic jak chce. udowadniane wiele razy z tinderem. a wyzej masz fotke otylej 17stki z przebiegiem 12.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spalam__sie: merytoryczny komentarz,nie ma co.
kobiety maja w naturze oddawanie sie wielu samcom( ͡° ͜ʖ ͡°) tupanie nozka i krzyczenie ALE FACECI TESZ SIE K----O tego nie zmieni.
idz licznik nabijaj czy cos
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OdcienSzarosci: ale to ty tupiesz nóżką, opowiadasz że kobiety się oddają wielu samcom tzn niewielu bo większości się nie oddają a powinny, albo wszystkim albo nikomu

@spalam__sie: czemu sobie dopowiadasz? ja tylko stwierdzam fakt z tym 80/20. a co kto powinien i z kim, to nie moja broszka. robta, co chceta
  • Odpowiedz
To prawda była ceniona do czasu aż kobiety zaczęły same się utrzymywać, co zrównało ich status z mężczyznami. Teraz zarabiają na siebie i robią co chcą.


@spalam__sie: Nie jest to prawdą bo jednocześnie nadal wymaganiem nr 1 u kobiet jest to by facet mial dużo pieniędzy
  • Odpowiedz