Wpis z mikrobloga

Podczas oglądania tego filmiku najbardziej przeraziło mnie to że ci ludzie nie mieli żadnej możliwości obrony, nawet uciekać nie mieli gdzie. Taka bezsilność widoczna na tym filmiku jest najgorsza, położenie się na ziemi i zgubna nadzieja że przestanie strzelać.

Każdy powinien mieć możliwość obrony czyli między innymi prawo do posiadania broni, gdyby kilka osób było uzbrojonych myślę że nie odważyłby się wejść do środka.

Jak inaczej można się bronić przed wyszkolonym i uzbrojonym napastnikiem?

A tak to sobie postrzelał, wsiadł do samochodu, znowu postrzelał i mógł sobie jechać do kolejnych meczetów więcej postrzelać a przy okazji zahaczyć o stacje benzynową i zakupić jakieś ciastka, bo w okolicy nie było nikogo uzbrojonego więc kto miał mu stanąć na drodze? nie bał się że ktoś zacznie do niego strzelać więc mógł w spokoju bez nerwów wykonywać swoje zadania.

#zamach #nowazelandia #bron #prawo
SiemkaKtoPeeL - Podczas oglądania tego filmiku najbardziej przeraziło mnie to że ci l...

źródło: comment_QEMUwrNMVMB8mOE5B4lEOAfE8HrjUrnz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL: Debile i tak powiedzą że to przez dostęp do broni i że trzeba jej zakazać. Jakby ktokolwiek w okolicy miał b--ń to by go o-----ł jak w tym kościele w Stanach, gdzie dziadek w klapkach wybiegł z ulicy obok z karabinem i strzelił do zamachowca. Ale idiotom nie przetłumaczysz, psychol zawsze znajdzie sposób, jak nie karabin to coś innego, jakby chciał to poszedłby tam z mieczem albo toporem i
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Nie wiem jak wygląda prawo do dostępu w NZ, ale jeśli jest tak bardzo restrykcyjne, to jakim cudem taki wariat dostał pozwolenie? Wiadomo w ogóle coś więcej o tym kolesiu? Bo z nagrania wyglądało, jakby był bardzo dobrze wyszkolony - celność, sprawność wymiany magazynków, itp.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wygląda prawo do dostępu w NZ, ale jeśli jest tak bardzo restrykcyjne, to jakim cudem taki wariat dostał pozwolenie? Wiadomo w ogóle coś więcej o tym kolesiu? Bo z nagrania wyglądało, jakby był bardzo dobrze wyszkolony - celność, sprawność wymiany magazynków, itp.


@sowiq: Sorry, ale z nagrania wynikało właśnie, że nie był wyszkolony, a był zwykłym lamusem. Niezdarnie się poruszał, nie pilnował narożników, obsługa broni też pozostawiała
  • Odpowiedz