Wpis z mikrobloga

jedziemy dalej

Cel życiowy kobiety: wychować potomstwo, wynaleźć lek na raka, pomagać innym wyjść z depresji, zwiedzać świat i poznawać inne kultury


@fan_comy: nawet jak na heheszki kwalifikuję to pod srogie xD
  • Odpowiedz
No i dla takiej Wojciechowskiej to pewnie żaden wielki wysiłek - wszystkie wyprawy sponsoruje jej TVN.

A takie przegrywy chodzą na siłkę, inwestują w ciuchy, wynajmują fotografów, rozwijają pasje, robią sobie przeszczepy włosów na zakola, nieodpłatnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi - to jest prawdziwe poświęcenie, mimo marnych szans na sukces!
  • Odpowiedz
@greyson: pokaż mi tych przegrywów, którzy chodzą na siłkę, inwestują w ciuchy, wynajmują fotografów, rozwijają pasje, robią sobie przeszczepy włosów na zakola, nieodpłatnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi. Bo z tego, co zdążyłem zauważyć, prawie każdy z nich to #!$%@? piwniczak, który winą za swoje #!$%@? obarcza kobiety xD
  • Odpowiedz
@TheFourthHorseman: też jestem ciekawy, najczęściej w kontekście przegrywa na siłce pojawia się to samo zdjęcie (raczej nie z Polski) na którym jest dwóch kolesi – obaj wyćwiczeni, ale jeden przystojny, a drugi z brzydkim ryjem. Ta fota najczęściej służy jako argument, że nie warto chodzić na siłownię, więc jakoś nie wierzę, że przegrywy to robią.
  • Odpowiedz