Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@27er: te przeszczepione nie wypadna ale korona bedzie sie powiekszala i bedzie potrzebny kolejny zabieg albo chemia do zatrzymania lysienia. Tez chcialbym uslyszec jaki autor ma plan za dwa ,trzy ,cztery lata kiedy korona mu jeszcze pojdzie w szczegolnosci ze jest bardzo mlody i lysienie bedzie postepowac dalej. Gdyby mial 40 /50 lat to bylaby szansa ze nie bedzie szybko lysiec ale statystyki sa oczywiste , ci ktorzy zaczynaja lysiec w
Czy dobrze rozumiem ze za prawie 4000 graftow policzyli Ci tylko 2k euro? Naprawde swietne value moim zdaniem. Odblokowalbys PW? Mam pare pytan
@27er: Włosy które wypadły przez geny mają w sobie dużo receptorów androgenowych które pochodna testosteronu, dihydrotestosteron unicestwia. Sam testosteron nie jest szkodliwy, tylko DHT.
@sin89: trudno powiedzic czy pokryl bo na koronie widac ze ma najmniejsza gestosc graftow co bedzie slabo wygladalo jak nawywne wlosy z korony po kilku latach wypadna wiec to w zaden sposob nie ratuje sytuacji, zreszta on mial chyba 3600graftow a to jest nic jezeli popatrzec na jaki obszar mu to przeszczepiono , ludzie robia po 3000 graftow na same zakola czesto ;). W jego wieku ludzenie sie ze lysienie nie
@1mnew: Zmierzam się ku temu ale najpierw skonsuluje się z lekarzem dermatologiem. Na koniec maja rozpoczynam serie z osoczem bogatoplytkowym. A co daje minoxidil? Bo wiem ze to jest składnik loxona ale ten stosowałem trochę miesięcy i 0efektow