Wpis z mikrobloga

  • 36
@matewoosh sport jakoś niespecjalnie wyszczupla, zwłaszcza nogi. U mnie się bardziej ujedrniły a jak ćwiczyłam codziennie to wydawały sie bardziej ubite niż wcześniej przez zarysowane mięśnie. Chodziłam na interwały i pole dance wtedy. Także spłaszczył mi się jedynie brzuch. Jak ktoś ma taką budowę że mu tłuszczyk się odkłada w nogach to niewiele zrobi fitnessem czy sportem.
  • Odpowiedz
  • 34
@xiaomi_lepsiejsze z tym też problem. Bo wtedy spada z talii i cycków a uda dalej zostają takie jak były. Tu też genetyka ma ostatnie słowo ;) Ponadto z moją masa ciężko o jakieś efekty odchudzania. Kilo na miesiąc to jest szał i to prawie przy jakiejś głodówce 1000kcal na dzień. Jak ktoś mało waży to ciężko mu schudnac jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
  • 34
@xiaomi_lepsiejsze jak będą mi sterczeć wszystkie zebra i obojczyki a po cyckach zostanie wspomnienie... Jak straciłam -4 w obwodzie cycków i -6 w talii chodząc na zajęcia typu zgrabna p--a i szczupłe nogi, a w tyłku i udach żadnej różnicy to chyba podziękuję za takie diety i ćwiczenia. Musiałabym chyba mieć BMI koło 14tu by zeszło mi tez z ud.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@kt13: kiedy odchudzałam się i ćwiczyłam trochę, z talii zeszło -9, z brzucha -11, a wiesz ile w nogach? -2 . O cyckach nic nie powiem, bo miałam rozmiar D, przeszło na A.
  • Odpowiedz