Wpis z mikrobloga

Troche czasu się zastanawialem, jak to dzisiaj rozegrać. Rok temu na #dzienkobiet byłem chory, ale tydzień później przyszedłem do pracy i dałem kwiaty koleżance, bo ja bardzo lubię. Na dzień chłopaka nie dostałem od niej nawet życzeń...

Mówiłem sobie cały czas, że w tym roku nic jej nie dam i powiem jej, jeśli zapyta, że ma prezent z tego samego sklepu, w którym kupiła mi prezent na dzień chłopaka.

Ale w pracy mam teraz jeszcze 2 inne koleżanki, którym wypada dać kwiaty. Jak im nic nie dam to będę się #!$%@? czuł, ale nie mogę im dać, a tej pierwszej nie dać, bo to już jest zbyt chamskie i pewnie skończyło by się jeszcze płaczem i aferą. No i jakoś zbyt bardzo lubię tą pierwszą, żeby ją tak olać.

Z jednej strony się wkurzam na tą sytuację, bo wychodzę na #!$%@?, a z drugiej nie chce być #!$%@?, także kupiłem wszystkim kwiaty... Nie wiem, czy dobrze robię, bo jedanak boli mnie to, że od niej nic nie dostałem...

#zalesie #gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 38
@JEST-SUPER: Fajnie, że chciałeś być miły, ale serio nie kupuj obcym kobietom kwiatków ;) I mówię to jako kobieta, potem cały dzień trzeba latać z tym badylem. Prezenty się dawało zarówno chłopcom jak i dziewczynkom w szkole i niech tam ta tradycja zostanie, nie wyobrażam sobie jako dorosła kobieta nosić na dzień mężczyzny torby czekolad dla kolegów z biura, tak samo niezręcznie bym się poczuła gdyby mi koledzy naznosili kwiatów dzisiaj.
@JEST-SUPER #!$%@? xD
Zrozum, ze kobiety sa z natury prozne i dzien kobiet jest po to, zeby raz do roku nasycic te proznosc. Hurtowo, u wszystkich i spokoj. A Ty co robisz? Zachowujesz sie jak baba wlasnie, buuu, ja ja lubie i kupuje kwiaty, a ona mi na dzien chlopaka (xD) nic, to jej powiem tekst o sklepie i wtedy ona zrozumie swoje foux pas (xD) i na nastepny dzien chlopaka mi
@JEST-SUPER: z tego co mi się wydaje to, prezenty się chyba robi po to, żeby komuś sprawić przyjemność, a nie żeby potem samemu coś dostać? Poza tym faceci mają dwa dni "chłopaka" i "mężczyzny" i czasami nie wiadomo który obchodzić. No i kupienie obcemu facetowi czegoś jest trudniejsze bo kwiatków to faceci nie chcą. Więc co można kupić za dwa złote? Lizaka, pączka, czekoladę? Można, ale teraz coraz więcej osób się
@JEST-SUPER: Młotku kupujesz kilka bieda paczek tulipanów z lidla czy biedry czy innego auchana rozpareclowujesz na po 2 sztuki obdzielasz wszystkie panie z administracji i #!$%@?. Tak robiłem jak miałem ich masę w biurze w jednym budynku. No i od kobiet nigdy niczego nie dostaniesz w Polsce więc nie wiem na po #!$%@? się nastawiasz, że ktoś będzie o tobie pamiętał.
z tego co mi się wydaje to, prezenty się chyba robi po to, żeby komuś sprawić przyjemność, a nie żeby potem samemu coś dostać? Poza tym faceci mają dwa dni "chłopaka" i "mężczyzny" i czasami nie wiadomo który obchodzić. No i kupienie obcemu facetowi czegoś jest trudniejsze bo kwiatków to faceci nie chcą. Więc co można kupić za dwa złote? Lizaka, pączka, czekoladę? Można, ale teraz coraz więcej osób się odżywia zdrowo