Wpis z mikrobloga

Przeglądając tagi #p0lka #tinder #badoo oraz #przegryw oraz mając chwilę wolnego czasu z niepohamowaną chęcią zmarnowania go, postanowiłem wzorem kilku użytkowników założyć lewe konto na #tinder i samemu zobaczyć ile są warte te wszystkie "eksperymenty", które tu zobaczyłem. Zaznaczam od razu, że nie wystawiałem użytkowniczek i nie umawiałem się na spotkania, gdzie nie zamierzałem się pojawić. Z całych obserwacji, która trwała "aż" jeden dzień wywnioskowałem, że:

1. Dużo ludzi na portalach tego typu jest na tyle naiwna, że dopuszcza do siebie myśl, że niebieskiego 8/10 zainteresowała
różowa 4/10. Mało tego. Z lenistwa wstawiłem jako zdjęcie profilowe zdjęcie z wykopa, czyli takie, które wyszuka google
grafika, a co za tym idzie demaskowanie profilu potrwa max 30 sekund. Dla niektórych to chyba zbyt trudne zadanie, na
prawdę myślą, że zainteresował się nimi mityczny #chad. Nie wiem, gdzie te panny mają jakiekolwiek odruchy
bezpieczeństwa, bo spotkanie, gdzie zostaną wystawiono przez wykopka spod tagu #przegryw, to najlepsze co może je
spotkać. Co jeśli pod profilem #chad kryje się jakiś przestępca? Pytanie retoryczne...

2. Hipokryzja, czyli coś co na portalach tego typu wiedzie prym. 2 różowe napisały teksem "Cześć, co tam?", mimo, że
same miały w profilu zapisane, że jeśli ktoś tak do nich napisze, to nie odpowiadają. W celu polepszenia zasięgów w
profilu napisałem, że skończyłem prestiżową uczelnię, mam własną firmę oraz wyszukane hobby (paralotniarstwo), co
można zastąpić dwoma słowami, czyli: "Mam kasę". Oczywiście, kiedy w rozmowie próbowałem zapytać o
wykształcenie, pracę danej pani otrzymywałem odpowiedzi jasno sugerujące, że mam do czynienia z osobnikiem "hi hi
kosmetologia hi hi" oraz "hi hi hobby spotkania ze znajomymi, netflix i podróże (jeśli znajdzie się #cuck chętny za nie
płacić) hi hi". Pytań o to czy panna ma własne mieszkanie i dobrej klasy samochód, skoro tego samego oczekuje od
potencjalnego partnera nawet nie zadawałem...

Wyciągając wnioski z tej jednodniowej przygody jestem przerażony tym, jak łatwowierne są niektóre różowe, liczące na to, że przy minimalnym, a często żadnym wysiłku otrzymają od losu #wygryw, czyli bogatego przystojniaka. Pokazuje to pewną tendencję w narodzie pozwalającą, przypuszczać, że piramidy typu #ambergold obiecujące ogromne zyski (#chad u boku), przy zerowym ryzyku i minimalnym wkładzie własnym (podróże hi hi, wygląd się ni liczy hi hi, wyższa szkoła hałasu hi hi 420 hi hi) będą w przyszłości powstawały i naciągały kolejnych ludzi, bo widać, że jesteśmy bardzo łasi na wszelkie "okazje" i nie widzimy żadnego podstępu tam, gdzie coś wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Po tej przygodzie tindera usunąłem, bo jest to idealny wpędzacz w kompleksy, gdzie panie nie oferujące nic od siebie szukają księcia z bajki. Taki mirek, który nie daj boże nie wpisuje się w ogólny trend człowieka "zaradnego" i nie ma dajmy na to własnego mieszkania w wieku 22 lat jest po prostu gorszym sortem.
Mogę jedynie do was zaapelować, żebyście nie kreowali sobie obrazu kobiety na podstawie tego, co widzicie na #tinder czy #badoo, bo panny tam przebywające po prostu są intelektualnym planktonem, który nie potrafi często skleić poprawnie zdania w sowim ojczystym języku. Polecam również zrobić sobie przerwę od tagów #p0lka, #logikarozowychpaskow, #madka, bo łapiecie kompleksy nie będąc tego świadomym...
  • 38
Dużo ludzi na portalach tego typu jest na tyle naiwna, że dopuszcza do siebie myśl, że niebieskiego 8/10 zainteresowała różowa 4/10


@kulfon_sciekozyj: Ale to przecież działa też w drugą stronę. Czy przeciętni faceci na wszelki wypadek przesuwają wszystkie laski powyżej 6/10 w lewo? Nie sądzę. Każdy liczy na łut szczęścia, przecież takie historie się zdarzają.

skończyłem prestiżową uczelnię, mam własną firmę oraz wyszukane hobby (paralotniarstwo)


Tutaj myślę że wyciągasz zbyt daleko
jaki przystojny facet bedzie ruchal brzydkie kobiety?


@Thachi: no jednak jacyś ruchają skoro pasztety 2,3/10 mają tam konta. Albo to szansa dla mniej urodziwych gości.

i to jest wlasnie ich roszczeniowe i #!$%@? podejscie


@Thachi: to jest ich zyciowe podejście, one sobie poradzą i nie będą sie wysilać w rozmowie bo wiedzą że gdy są całkiem ładne to jakiś 9/10 do nich napisze i wtedy zaczną sie produkować i starać.
Ale to przecież działa też w drugą stronę. Czy przeciętni faceci na wszelki wypadek przesuwają wszystkie laski powyżej 6/10 w lewo? Nie sądzę. Każdy liczy na łut szczęścia, przecież takie historie się zdarzają.


@janeeyrie: Przeciętni faceci wiedzą że nie mają szans z tymi atrakcyjniejszymi więc przesuwają w lewo mniej atrakcyjne od siebie i o podobnym poziomie - kobiety tych bardziej.

Tutaj myślę że wyciągasz zbyt daleko posunięte wnioski. Mieć kasę a
Dla niektórych to chyba zbyt trudne zadanie,

na prawdę

@kulfon_sciekozyj:
Nie ubliżaj innym a propos unikania zbyt trudnych zadań, jeśli sam nie potrafisz najprostszych.
Nie wiem skąd wam się wzięła pisownia naprawdę ze spacją. Książek nie czytacie?
Jak ktoś ma sporo kasy to raczej albo ma własne lokum albo mieszka sam w wynajmowanym


@ediz4: Od razu widać, że przeczytałeś tylko połowę mojego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kulfon_sciekozyj: spoko, miło czasem przeczytac coś na poziomie i z kulturka na tagu

Swoją drogą, co prawda nie widziałem tych rozmów, ale sądzę, że one wcale mogły nie liczyć na żaden związek od tego Chada, a tylko na to, że zwyczajnie #!$%@? je ktoś na poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy jakoby twój eksperyment niczego w sumie nie udowadnia. No, ale rozmów nie czytałem :)
@janeeyrie:

Czy przeciętni faceci na wszelki wypadek przesuwają wszystkie laski powyżej 6/10 w lewo? Nie sądzę.


I tu się mylisz. Statystyki pokazują, że najwięcej wiadomości otrzymują ładne dziewczyny (6-8/10), dziewczyny 9,10/10 otrzymują zdecydowanie mniej wiadomości.
Wyciągając wnioski z tej jednodniowej przygody jestem przerażony tym, jak łatwowierne są niektóre różowe


@kulfon_sciekozyj: Z pewnością tak, ale ostatnie wpisy na tagu pokazywały również, że ta ślepa naiwność występuje również po drugiej stronie - mężczyzna doładowujący telefon dziewczynie (w rzeczywistości Mirkowi), której nigdy nie widział. Zatem pytanie czy łatwowierność ta wiąże się z płcią? A może po prostu jest to cecha wspólna dla osób korzystających z takich aplikacji, a więc
@kulfon_sciekozyj hehe dokladnie masz racje i nic o tym nie wspominali ci wielcy psycholodzy z tv ktorzy bronilj doroslych kobiet na ojejku wystawil mnie oh oh moim zdaniem to najlepsze co ten gość zrobił pokazal jakie szmate sa naiwne i leca na chady a tymczasem psycholozki probuja zatuszować glupote swoich sióstr nie zwracając uwagi jakie sa głupie tylko czym sie kierowal januszpol xd
@pijekubusplay myslisz takim mysleniem z gory jakby to one maja przewage a ty to pochwalasz spermiarzu taliego #!$%@? trzeba pokazac im gdzie ich miejsce a nie za duzo swobody i jak sam mowil ze maja duzy wybór i to mowi ze mam racje heh to nie jest wymówka ze tak robia bo mogą trzeba im to skrócić
@Pierrot haha wątpię tak bylk do czasu az pozbalem wykop i tindera jakoś pare lat temu nie było o tym mowy i gruby czy niski zaliczali nie jedna bo #!$%@? jakieś znaczenie nagle brak wzrost wtf teraz tez u mnie w szkole to niektórzy tak maja
@pijekubusplay no tak wtedy sie pojawi 10 innych spermiarzo obrońców i zaraz wlarza im w tyłek ale mozna takiej oznajmić po rozmowie ze na tani towar kazdy kazdy leci wiec stad maja taki popyt i wtedy przez prawdę zaczyna sobie uswiadamiac ze tak jest i nie dopuszczać do świadomości i to jest jakis krok. Robiłem tak po nie udanych rozmowach jak widzialem ze jest nudna to aż sie gotowały z prawdy xd