Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@spiritoo: On tylko napisal ze widac gdy kobieta przezywa orgazm i to tyle, a Ty sobie teorie jakies dorabiasz. Nie napisalas normalnie tylko skonczylas swoja wypowiedz do mnie w buracki sposob o jakims wtracaniu sie, W INTERNECIE WTF.
Gdyby kobiety produkowały tyle samo testosteronu co mężczyźni to pewnie nie byłoby problemu, i kobiety też mogłyby stosować zasadę "kto wybrzydza ten nie rucha". Generalnie tak jesteśmy skonstruowani, chociaż ja podziwiam tych co trochę ciśnienia poczują i na siłę muszą iść gdziekolwiek byle zamoczyć. Masturbacja jest normalną czynnością. No okej, zaraz ktoś napisze że "Cały czas trzepiesz? Przegryw". Może i ma rację, ale raczej nikomu do tego kto i jakie życie seksualne
To tylko teoria, ale myślę że takie przeświadczenie że kobiety nie lubią seksu wzięło się po części z małżeństw, gdzie mężczyzna jest typowym, zapuszczonym knurem, więc jego kobieta nawet nie chce o tym myśleć.


@niechcemisie_:

Powyższy opis pasuję też do niektórych kobiet, a o mężczyznach nie mówi się że nie lubią seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maestrozo: w sumie pojawiło się kilka dobrze wyjaśniających komentarzy, ale ja bym dodał jeszcze strefy erogenne i jak bardzo orgazm u kobiet "siedzi w głowie".

Ze strefami erogennymi kobiet jest tak, że jest ich więcej, ale stymulacja jest jak łaskotanie - spróbuj się sam połaskotać. Pewnie, że stymulacja obszarów dolnych w końcu do orgazmu doprowadzi, ale seksualność kobiet bardziej polega na odpowiednim nastawieniu. A nie tylko "martwym" wpatrywaniu się w film
@SkinnerBox takie jest przeswiadczenie w spoleczenstwie byc może błędne. Ciężko jest tak naprawdę znaleźć badania na ten temat. Co na pewno wiadomo to fakt, że mniej kobiet niż mężczyzn przyznaje się do masturbacji. Tutaj pojawia się pytanie czy kobiety faktycznie nie przyznają się do takiej formy rozrywki czy rzeczywiście połowa z nich się w ten sposob nie zaspokaja.

Nie wiem dlaczego uważasz ten pogląd za idiotyczny, twoja sprawa. Po za tym warto