Wpis z mikrobloga

@czikapu: @2giekonto: ile jest tych zajsc w ciaze po gwaltach? nad czym wy w ogole dyskutujecie. szkoda sie produkowac, jezeli jacys zwolennicy zakazu aborcji maja przysporzyc glosow konfedracji kosztem pis to dobrze, ale ogolnie walic ten cykliczny temat zastepczy, sa istotniejsze sprawy
Ja #!$%@? kogo #!$%@? ten Korwin wziął do koalicji. Przy niej narodowcy wydają się ostoją normalności.


@Herubin: Podejrzewam, że Korwin sam zdaje sobie z tego sprawę, jakich dzbanów przyjął do ugrupowania. A robi to, żeby pośmiertnie nigdy nikt mu nie zarzucił, że nie nawet spróbował stworzyć szerokiej koalicji z najróżniejszymi idolami prawicowego elektoratu - bo od kilkunastu lat słucha takich głosów.
@czikapu: widac jest cos na rzeczy z tym twoim ograniczeniem skoro nie widzisz istotniejszysz spraw :) tego tematu nie da sie zamknac na dobre bo to co dla ciebie wydawac sie bedzie dobre dla innych bedzie zle. od wielu lat jest wypracowany konsensus w tej sprawie a i tak jak zauwazyles temat wraca co roku. jest idealny na przykrycie afer, niewygodnych glosowan czy innych spraw, a tacy jak ty sie nim
@czikapu: cokolwiek bym nie napisal i tak nie przyjmiesz tego do wiadomosci bo jak sam napisales:

Nie, nie widzę istotniejszych spraw


dla mnie istotniejsze jest jaka skrobie np. ziemniaki do gara wlozyc a nie czy ktos se moze skrobanke zrobic i pod jakim warunkiem :/
@Nagor: Ale mówimy tutaj o aborcji, a nie o gwałcie po 20 latach, który w moim przypadku powinien być dużo bardziej piętnowany na "ofierze", bo niejednokrotnie było tak, że ktoś był molestowany, aby osiągnąć jakąś korzyść (np. rolę w filmie, wyższe zarobki), pobawił się swoimi 5 minutami, a później atencjuje się w mediach jako ofiara.
@lewoprawo: no i przyjął: wymoczków od Winniczka, przez których Dmowski od kilku lat robi w trumnie za turbinę, katolickiego fundamentalistę Brauna, Godek której dziecko urodziło się z Downem i z tej traumy zalała ją żółć i teraz chce żeby wszystkie mialy tak samo jak ona, a częściej nawet jeszcze gorzej, Liroya, który niby jest spoko, ale w swoim stowarzyszeniu ma m in. antyszczepionkowców co już jest mega rakowe.
@Poro6niec: nie wiem, nie znam. Stwierdzam oczywisty fakt, że nie każde obrażenia które wyglądają jak po gwałcie świadczą o samym gwałcie. A kto co lubi robić w łóżku, albo na stole, albo w piwnicy podwieszony pod sufitem na seksualnej huśtawce to nie wnikam. Jedyne co ci mogę powiedzieć że pozory często myła.