Wpis z mikrobloga

@Kenteris
Zgoda w 99,99% brutalnych przypadkach jest to do zrobienia.
Tylko jeśli ktoś się nie zgłosi, a nie ma nagrań to inaczej nie da rady. Co więcej może zajść gwałt gdzie nic nie będzie widać

Ogólnie jest to duży problem. Baba ma rację ale ta rozmowa się rozmija
@czikapu: w sumie to nie takie głupie. Jak babka wpadnie i będzie chciała usunąć to może powiedzieć, że została zgwałcona, a jak ją będą chcieli przesłuchać żeby się dowiedzieć czy nie kłamie to może mówić, że to dla niej zbyt bolesne.
niejednokrotnie było tak, że ktoś był molestowany, aby osiągnąć jakąś korzyść (np. rolę w filmie, wyższe zarobki), pobawił się swoimi 5 minutami, a później atencjuje się w mediach jako ofiara.


@czikapu: Bo jest ofiarą. Oferowanie seksu za korzyści zawodowe lub zmuszanie kogoś do czynności seksualnych przemocą zarówno fizyczną jak i psychiczną to przestępstwo, w dodatku bardzo obrzydliwe.
W sumie się nie dziwię, że w Polsce nie rozumie się afery metoo, jak
@czikapu: No nie wiem, nauka XXI wieku nie pozwala na określenie wielu znaczących aspektów życia ludzkiego, m.in. kiedy zaczyna się te życie. Nie możesz zakładać że jedynie twój pogląd jest słuszny. Kolejna sprawa to rasizm i eugenika, problem aborcji jest na tyle szeroki że ciężko stwierdzić czy jest to czyn słuszny czy godny potępienia.
@czikapu: Jest, ale sprawy takie jak gwałty czy molestowanie są na tyle ważne, że pasowałoby do nich podejść indywidualnie, a nie ładować wszystkie do jednego worka.
W przypadku oskarżeń o molestowanie w Hollywood nie chodzi o to, że te osoby przypomniały sobie o tym po 20 latach, jak myśli większość Polaków, dla których takie zjawisko jak molestowanie w ogóle nie istnieje, a po prostu musiało upłynąć tyle lat, żeby ktoś zechciał
@czikapu jak widzę to babsko, to zawsze mi się rym sam składa: Kaja Godek i jej upośledzony płodek. To samo co "niejaki Jaki"- masz chore dziecko, to wszyscy muszą mieć. Dobrze, że się do Korwina zapisała. Pasuje idealnie do tego chorego zwierzyńca.
@Herubin: Otóż konserwatyści/republikanie różnią się od lewicy tym, że na lewicy obowiązuje jedna słuszna opinia na każdy temat, którą podaje obecnie uznawany lewicowy guru (Stalin, Hitler, Bierut, Breżniew albo inny Michnik). Natomiast wśród konserwy każdy może mieć własne poglądy na daną sprawę i nikt się na nikogo nie obraża, bo być może jest 80% innych spraw, w których się zgadzają.

Nie można sobie wyobrazić lewicowca, który powie, że jest przeciw aborcji
@czikapu: Akurat w jednym muszę się z nią zgodzić. Przy polskim tempie wyjaśniania spraw w sądzie to kobieta uzyska prawo do aborcji z gwałtu chyba przy trzecim dziecku XD W ogóle kiedyś żartowałam, że wystarczyłoby zalegalizować aborcję na NFZ i wtedy termin za 3 lata - zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego aborcja powinna być legalna bez podawania przyczyn, bo ostatnia rzecz, na którą ma ochotę kobieta
Jeśli dobrze pamiętam, to ona ma dziecko z Downem. To mi wygląda na ukaranie innych kobiet, tym co sama brała na swoje barki. Zarodek nie jest człowiekiem, jest co najwyżej początkiem rozwoju człowieka. ale realnie jest pusta kartą, która nie myśl, nie czuje, itd.
Ja wiem, że katole rozumują tak, że gdyby była aborcja, to moze by nie było Jezusa. Ale to jest takie #!$%@?, że moze z jakiejś masturbacji, był jakiś
Jak ona błąd logiczny ot tak sobie popełnia nawet nie zauważa. Dla niej to że badania pokazują że wśród skazanych pedofilii część to homosie to jest czynnik ryzyka XDDDD. Ciekawe co się stanie jak ktoś jej powie że blisko 100% to mężczyźni.