Wpis z mikrobloga

Ostatnio ojciec (którego śmieciowym genom zawdzięczam karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola) przekonał się na własnym portfelu (a to dusigrosz) o moim #!$%@?, gdy kupił mi buty na 18 (fajny prezent, buty górskie za 250zł na 18) ale stwierdził, że ja mam taką samą nogę jak on i kupił 41. Były definitywnie za duże, ale on stwierdził że zmyślam bo NA NIEGO SĄ DOBRE.
Tym razem moja mama przekonała się o moim #!$%@?. W styczniu kazali dać 10zł bo rezerwowali studniówkę. Ja od razu mówiłem, że nie idę (bo nie mam dziewczyny przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola), ale i tak dała 10zł żeby dać to dałem. Teraz składka kolejna, tym razem 50zł. Oczywiście podkreślam dalej swoje stanowisko. Wobec tego mama zapytała się mnie czy nie miałbym kogo zaprosić no to mówię, że nie. Potem pomyslała, że może z córką jej koleżanki z pracy (2 lvl młodsza) no to ja pytam o wzrost, mówi że 164. No to ja odpowiadam: przy karłowatości 168,5cm jak założy szpilki to będzie wstyd. I jeszcze raz podkreśliłem, że to ze mną jest problem (karłowatość 168,5cm), a nie z tym że dziewczyny mają po 165cm.
Wiecie co sobie myślę? Taka studniówka, polonez z Natalką z humana... studniówka z taką wspaniałą dziewczyną to by było przeżycie. Oczywiście mogę sobie to tylko wyobrazić, odlecieć w myslach i zwalić konia, bo tylko tyle mogę zrobić przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola - to pokazała mi 10.02.2016r. hipergamiczna bestia #p0lka patrycja, że przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym zrobił.
Co będę robił gdy normictwo będzie przeżywać ten niezapomniany BAL? To proste - będę grał w polską dynamiczną grę MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat
#przegryw #logikarozowychpaskow #tfwnogf #stulejacontent #p0lka
k.....y - Ostatnio ojciec (którego śmieciowym genom zawdzięczam karłowatość 168,5cm, ...

źródło: comment_GrcCmPmGdAZrjEowkF5KgfTjyeymA0JY.jpg

Pobierz
  • 45
@kiedysbylemnormalny: studniówka to zwykła impreza, bawić się bawiłem świetnie, ale za drogo, nie polecam. I jeszcze alko trzeba wnosić jako kontrabandę, sporo minusów. Bez partnerki też może być spoko wbrew pozorom, trzeba tylko dynaminy. No ale ja że jestem frajer to wziąłem partnerkę, nie jestem takim chadem by pójść samemu i umieć się bawić
@kiedysbylemnormalny: Opowiem Ci o mojej studniówce. Poszedłem sam, bo mam w #!$%@? jakieś lafiryndy z którymi miałbym iść. Na studniówce ogólnie nie ma oficjalnie alko, więc na hurra gdzieś po kątach się pije. Efekt tego jest taki, że co trzeci samiec alfa musi sobie usiąść bo faja za duża, a Ty w tym czasie obrabiasz ich dupy i to dosłownie, bo one też wypite już są a ich partnerzy nie dysponowani.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiedysbylemnormalny: no ale masz ten plus, że znasz wszystkie swoje wady i już wiesz jak będzie wyglądać twoja przyszłość, więc nie powinieneś być zaskoczony i zawiedzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale generalnie jeśli nie bait to jak będziesz na dupie przed kompem siedział to skończysz na pewno jako singel. Wychodząc z domu jeszcze są szanse kogoś znaleźć :)