Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam #kot po sterylizacji, który strasznie nie lubi kubraczka i go zepsuł. W związku z tym moja #rozowypasek zabroniła kupić mi nowego kubraczka ściąga do nas swoją mamusię by pilnowała kota aby się nie bił z drugim i nie lizał ranki (ranka stan idealny, mnie tak dobrze nigdy nie zszyli w szpitalu). K---a. Tydzień katorgi. Matka różowej typowa zrzęda, co wszystko wie najlepiej. Temperatura w domu max 17 stopni. Serio. Ja mam ok. 20-21 i to dla wielu jest "cooo tak zimno?". Jak jeszcze chodziłem w zalotach to 15 st. Było norną. Będzie biadolić, że po co tak hajcuje w piecu. Do tego limitowany czas na kąpiel i zero siedzenia na kiblu bo "co to za godzinki"! K---a. Nie zniese.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania Fajną masz tą różową i teściową, takie nie za inteligentne. xD

Katu kup kubraczek i kołnierz i po sprawie, teściową oddeleguj.
Ja nie wiem skąd Wy takie bierzcie moja matka to by się popukała w głowę na taką prośbę, matka mojego faceta zresztą też
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zamiast kubraczka to lepiej podkradnij różowej legginsy (tylko nie takie za 50 zł #pdk a najlepiej idź do jakiegoś kika czy innego auchana i kup nowe za 10 zł) i zrób kotu coś takiego jak tutaj https://youtu.be/Nve0lgRXeSE (jakoś od 7:35 widać) ich kot tez był mega niezadowolony z kubraczka i ktoś podesłał im właśnie pomysł na wykorzystanie legginsow (wystarczy odciąć nogawke i wyciąć otwory na lapki) dzięki czemu
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: a nie pomyślałeś, geniuszu, że to też jej kot i słowo "zabroniła" nie odnosi się do rządzenia jego kasą tylko jest podyktowane tym, że różowa nie chce męczyć kota znowu xd
  • Odpowiedz