Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przekojot: dzisiaj z rana słuchałem jego wypowiedź dla pewnej stacji TV. Gadał jak porządnie #!$%@?, a ponoć się zaszył. Tak mi powiedziała moja fryzjerka dzisiaj - niezgłębione źródło informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przekojot: gość spełnił marzenie każdego aktora, dostał bilet do aktorskiej kopalni złota, nigdy nie był, podjarał się nam dziecko, fakt, ale czy to źle? Muszą od razu kompleksy wychodzić, że wiocha, że nie wypada? Ja tam patrzę na to z zadowoleniem, niech ma, niech się bawi. Spełniliście kiedyś swoje marzenie? Ale tak serio? Osiągnęliście coś na co czekaliście lub pracowaliście wiele lat, albo i całe życie? Powiem Wam coś - w
Po prostu P O W A L A mnie zakompleksienie jakie wychodzi z niektórych z was w tej sytuacji, a szczególnie już po przeczytaniu tego gównoartykułu z Aszdziennika, gdzie Szyc robiący foty gwiazdom na czerwonym dywanie jest "creepem" i jest podnoszony "cringe alert" ale nikt się nie zastanawia nad tym, że tym samym osobom na czerwonym dywanie w tym samym momencie jakieś 200 innych osób robi zdjęcia, więc czemu akurat Szyc ma
@ajag nie wiem gdzie tu widzisz zenade. Normalne zachowanie normalnego człowieka. Nie zgrywa nie wiadomo kogo. Na pewno podziwia wielu z nich. Nie rozumiem waszych kompleksów, że polski aktor ma chodzić z głową uniesioną tak wysoko jak by był bogiem aktorów a ten nasz Szyc to taki Janusz bo robi sobie zdjęcia ze światowymi gwiazdami ze swojej branży i relacje kręci zamiast skupić się na odbieraniu Oskara... A nie czekaj.
@mistalowa uciekam z tego wątku. Za dużo toksycznych komentarzy. Facet się bawi, normalnie zachowuje. Spotkał najlepszych z najlepszych w swojej branży a tutaj festiwal #!$%@?, że co on #!$%@? Hur durr... Z roku na rok coraz większe dno na tym wykopie.
@przekojot Nie rozumiem. Zwykła relacja. Jak tak pisaliście to naprawdę myślałem, że biega wśród ludzi. On wchodził na czerwony dywan po lady gadze(Gadze? Jak dziwnie brzmi odmiana) ona udzielała wywiadu więc podszedł i nagrał. Nie widzę niczego niekulturalnego skoro nagrywało ja tysiące ludzi. Czepiacie się i tyle a chłop ma fajną pamiątkę w postaci relacji, która doceniło wielu ludzi z PL showbiznesu.