Wpis z mikrobloga

Któryś z sąsiadów pozazdrościł mi 5 letniego "nowego" auta klasy ekonomicznej. Mirki, jaki koszt naprawy takiej atrakcji jest? Dobry lakiernik w Poznaniu to ogarnie za jakieś rozsądne pieniądze ??

Druga sprawa, jakaś kamera nagrywająca jazdę ale też z funkcją monitorowania tego jak ktoś się kręci koło samochodu??

#patologiazewsi #patologiazmiasta #samochody #lakiernictwo #lakiernik #motoryzacja #wandalizm
szczurek_87 - Któryś z sąsiadów pozazdrościł mi 5 letniego "nowego" auta klasy ekonom...

źródło: comment_uUlkPzKOS7Y826HxZyYLs31Cav4afBWg.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczurek_87: Trochę krótkie na "rysę zazdrości" czy tam zawiści. Wygląda bardziej na przypadkowe zaczepienie czymś niesionym bądź wiezionym na jakiejś taczce czy wózku.
Jak nie ma wgniotki, tylko sama rysa (oczywiście nie do golej blachy) to do ogarnięcia samemu nawet. Chyba że nie chce Ci się bawić. Jak coś poważniejszego, to i tak nie będą to raczej wielkie pieniądze. Mam dobrego lakiernika, ale pod Poznaniem, myślę, że by ogarnął bez problemu, specjalnie nie zdzierając. Gorzej może być z terminami, bo roboty ma pewnie na miesiąc do przodu albo i lepiej. Jak coś napisz na pw,
Powinno dać się spolerowac, najpierw zeszlifowac papierem na mokro o wysokiej gradacji, np 1500, pozniej 2500 na koniec pasta polerska i nie powinno być śladu. A jeśli będzie to minimalny.
@Endrius cóż wcześniej miałem Seicento - to było oszczędzone, przed Seicento jednak miałem mercedesa w202 starszy grat też - ale dbałem jak cholera. Lakier miał igła - taki śliwkowy. Też pod blokiem na masce z tyłu ktoś wbił w zagięcie klucz i pociągnął podobnie krótką rysę. Widocznie uznał że za bardzo zadbany.

@mmarekkk do gołej blachy nie jest, sam raczej nie ogarnę bo nie mam ręki do takich rzeczy i jeszcze więcej