Wpis z mikrobloga

Kto chce zebym zostal prezydentem?
1. zalegalizowuje maryche tak jak jest w Holandii i dzięki temu będziemy mieli większy budżet o 2-3 mld złotych.
2. usunę 500+
3. powieksze kwotę wolna od podatku do 20 000 zł i kwota od podatku będzie obowiązywała każdego a nie jakieś dziwne wzory
4. usunę koszty pracodawcy, dzieki temu kto zarabia minialna to bedzie zarabial 500+, a kto zarabiał 5000 brutto to bedzie zarabial 6000 brutoo i bedizie mmial 4000 zl na reke a nie jak przedtem 3500. i dzieki temu nie ludzie nie beda musieli tworzy dzialanosci zeby mniej placic bo sie nie bedzie oplacalo.
5. redukcja urzednikow i informatyzacja
Policzyłem i wszystko bedzie ok
#kampania #glosujnamnie #wybory
  • 64
@Wakesuioespeps marycha w Holandii nie jest legalna ale jest tolerowana i ten biznes nie został sprzedany zagranicznym koncernom tak jak jest powoli u nas, hodują Holendrzy na miejscu. Legalizacja w Polsce będzie ale Polska na niej nie zarobi (,)
@Wakesuioespeps: Spoko program wyborczy. Możesz go przekazać sowim dzieciom i jak dorosną to niech startują. Do tego czasu trzeba poczekać bo obniżenie opodatkowania pracodawcy gówno da w tym kraju. Może za 2 - 3 pokolenia pracodawcy dojdą do wniosku że "hmm a może by tak zacząć płacić ludziom godziwe pieniądze skoro mnie na to stać". Ale za kwotę wolną od podatku dla wszystkich masz +
@Wakesuioespeps:
ja mam lepszy program:
1. kara 20 lat wiezienia za cwierc grama marihuanen, zeby sobie ludzie nie wstrzykiwali
2. 500+ na kazde dziecko
2. zadnej tam kwoty wolnej od podatku, zamiast tego lepiej wprowadzic 250+ za zamiar importu dziecka z Nepalu i drugie tyle po jego sprowadzeniu
4. Zwiekszone podatki i koszty pracodawcy, zeby sie prywaciarze nauczyli moresu przed urzednikiem
5. Dwa razy wiecej urzednikow do kontroli rozdawnictwa 500+, 250+,