Wpis z mikrobloga

Życzę każdemu takich somsiadów jak ci moi. Wiedzą że jutro w świeta będę siedział sam w domu (trochę ponad miesiąc od śmierci mamy) i zapukali dziś wieczorem, zaprosili jutro na obiadek, tak o, sami z siebie i nie chcieli przyjąć odmowy kiedy mówiłem że "dam sobie sam radę i nie róbcie sobie kłopotu" a oni że "ty nam zrobisz kłopot jak sam będziesz siedział". Namówili mnie żurkiem bo żurku nigdy nie odmówię bo to król polskich zup. Somsiady TOP, przyjdę bo co niby mam robić. Do rodziny dopiero w poniedziałek pojadę. #somsiad #wielkanoc
  • 48
@Lohengrin: Nie, wystarczy że wpiszesz mój nick w google i już wiesz że raczej od pokerowego gracza bo od pokerowego contentu zaczynałem na wykopie lata temu na innym koncie, a to konto jest moim drugim i skąd akurat nick "Minieri" czyli pokerzysty kibica Romy u kibica Juventusu wolę nie pisać, taki przypadek powiedzmy ;)
@Minieri: bardzo miły gest. Sam od wielu lat nie świętuje ani Wielkanocy ani Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie z wielu powodów (z resztą i tak tego typu spędy nie kojarzą mi się najlepiej) i sam miałem kilka podobnych sytuacji: raz spędziłem Wielkanoc z koleżanką i jej rodzicami, raz kameralnie na działce że znajomym, raz mnie przyjaciel namawiał żebym pojechał z nim do rodziny na BN, a gdy grzecznie odmówiłem tłumacząc, że
@LonNon: Na wszystko przyjdzie czas. Na razie chcę spokoju przez jakiś czas, więc kobieta odpada. Zresztą nie tak żebym miał jakiś wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)