Wpis z mikrobloga

Witam. Drugą marką samochodów która odpada jest marka Reanult, która miała 38.09% głosów i zajmuje ona 9. miejsce.
Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą markę samochodu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Drugą marką samochodów która odpada jest marka Reanult, która m...
źródło: comment_EnCUMaCHnODyOqUc7qSg49xT80zmhrCQ.jpg

zagłosuj na najgorszą markę samochodu:

  • Skoda 15.1% (439)
  • Volskwagen 12.7% (370)
  • Toyota 3.7% (108)
  • Ford 11.9% (347)
  • Opel 28.1% (816)
  • Mercedes 1.9% (55)
  • BMW 13.7% (397)
  • Kia 12.8% (373)

Oddanych głosów: 2905

  • 58
@GaiusBaltar:

Jakiekolwiek dobrze utrzymane e36 będzie miało cały czas lepsze właściwości jezdne (nie licząc braku ESP) niż dowolna Skoda

Tak, prawie 30 letni samochód klasy średniej będzie jeździł lepiej niż np. nowy Superb, który jest jednym z bardziej zaawansowanych technicznie i technologicznie samochodów w swojej klasie. Przestań pisać takie bzdety.

Nie mówiąc już o zestawieniu takiego e92 z przedziału 70k-80k PLN z octavią w tej samej cenie

A wiesz dlaczego? Bo
@Ekodriver: też nie rozumiem, sam mam Opelka insignie i nigdy nie zawiódł. Prowadzi się pięknie i wygodnie. Ale ludzie będą mówić że Opel to gówno mimo że nigdy żadnym PORZĄDNYM egzemplarzem nie jeździli. Schowajcie sie z opiniami że opel to gunwo bo kolega miał 20 letnią astre i mu sie #!$%@?ła jak piłował pod marketem.
@Znawca_Bigosu:

Fajnie o nowych autach napisał Złomnik, kiedy była mowa o braku V12 w nowej serii 7 o tu i w sumie racja, BMW to coraz większe gówno, zwłaszcza te z wysokiej półki, a szkoda

Złomnik czasami pieprzy takie bzdury, że aż przykro tego słuchać i czytać. Przykładowo jak testował CL600 C140 to czepiał się, że silniczki od foteli chodzą za głośno, ale nie wspomniał ani słowem o tym, jak świetne
Więc po cholere pakować do samochodu paliwożerne i drogie w produkcji V12, skoro uturbione mild-hybrid V8 jest w stanie zapewnić lepsze osiągi, i być przy tym bardziej elatyczne i oszczędne?


Naprawdę sądzisz że kupuje się serie 7 z V12 dla oszczędności? Czy jakiekolwiek auto z V12, np. Rolls Royce, nie sądze że właścicielowi takiego auta przeszkadza spalanie XD Ponadto nawet nie chodzi o osiągi tylko o to że to V12, topowa wersja,
@Znawca_Bigosu:

Naprawdę sądzisz że kupuje się serie 7 z V12 dla oszczędności?

Nie, nie napisałem tego.
Ale ludzie nie są bogaci dlatego, że wydają pieniądze bez umiaru, tylko dlatego, że potrafią liczyć. Uwierz mi, że znam osoby, które przy wyborze nowego samochodu klasy luksusowej zdecydowały się na silnik V8 zamiast V12, właśnie z powodu spalania i kosztów utrzymania.
Poza tym, wspomniałem jeszcze o elastyczności. Nawet jeżeli właściciel takiego samochodu ma gdzieś