Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 669
Rozstałem się z żoną w maju 2018. Do końca stycznia 2019 ze względów finansowych byłem zmuszony zamieszkać u rodziców.

Dzisiaj mijają 3tygodnie odkąd mieszkam sam. (lvl 28)

Wnioski

Plusy:

-nikt nie #!$%@? za uchem że brudno /nie posprzątane - wracam po pracy i ogarniam mieszkanie codziennie na bieżąco

- nie słucham stękania że znowu pijesz piwo / whisky itp. Chcę to pije nie chce to nie pije

-CISZA I SPOKOJ. Tego się nie da kupić za żadne pieniądze.

-zmienilem pracę na lepszą - zawsze różowy mnie blokował bo się bała że poznam inna różowa i będę ja / je bajerowal xd

- myślałem że pranie / sprzątanie / prasowanie to takie straszne bo tak zawsze mówiła że to ciężkie w #!$%@?. Pralkę nastawiam,jadę robię zakupy , wracam wyjmuje / rozwieszam. 10 min roboty w między czasie pije piwko xD

-3tygodnie mieszkania w samotności i już 3 różowe zaliczone. Tinder oraz jedna stara znajoma . Jedna poprasowala mi 3 kartony ubrań z przeprowadzki xd

- kumple przychodzą kiedy chcą

Minusy:

-#!$%@? sam nie wiem xD jak narazie nie widzę xD

Co ja #!$%@? widziałem w związku xD NIE WIEM

pozdrawiam samotnych mireczkow

#zwiazki #przemyslenia
Pobierz methanex - Rozstałem się z żoną w maju 2018. Do końca stycznia 2019 ze względów finan...
źródło: comment_zYrVrz9dN7yADyFcYrDMKa1WwOosHOg3.jpg
  • 85
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ulany_Utopiec: @XdupekX:

Panowie to jest coś pięknego. Niezależność , wolność wyboru : dzisiaj łycha czy piwo? A może smakowa :) ogarniam pracę cały czas , wyniki robię , do pracy z bananem na twarzy idę pomimo kaca , świat stał się piękniejszy. Nie to że się chwale ,ale tak jest. Sex mam regularny , grunt to mieć kilka dobrych znajomych z którymi utrzymuje kontakt plus tinder/Badoo i jest zajebiście.