Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć, jak to jest... Mam 32 lata, czyli w Fifę, PESa, gram praktycznie od początku serii... Technicznie potrafię wszystko w takiej 19 ... Rozumiem, skillem nie grzeszę, ponieważ często gram po piwku, odbijam się od 5 ligi... Spadam se... bo lubiem... Chciałem się dostać do 8 ligi... I dzieje się magia.... 5 meczy pod rząd wjeb ... aaaa... Liga weekendowa, jak zawsze... Od 3 mc nie mogę wbić najniższego silvera. .. 3 wygrane na 30 meczy to max... A u kumpla, który gra w 3 lidze, wbija Golda, wygrywam 10 na 10 , chłop nie wie co się dzieje, jak tak dalej pójdzie to Elite wbije. .
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
@wykopnijmnie: taka jest ta gra jak masz przegrać to przegrasz choćbyś stał na głowie i kręcił śmigłem sterując padem. jawne ruchanie klientów w dupy ale co najgorsze my dajemy się ruchać i ciągle w to gramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopnijmnie:
[teoria spiskowa]
bo tak chce gra (poważnie) - ta gra to #!$%@? majstersztyk psychologiczny, EA patentowało tzw dynamiczne dostosowanie poziomu trudności... czytałem też że algorytm gry działa tak, aby zmusić użytkownika do inwestycji w grę i zakupu pointsów) Zdarzało się że kupowałeś fifa pointsy? Podejrzewam że po takiej akcji jak użytkownik kupi pointsy to później już cyklicznie jest #!$%@?. Możliwe że między innymi temu EA zabrania "pożyczania czy odsprzedaży
  • Odpowiedz
@wykopnijmnie Przerabiałem ten temat. Celowo spadłem do DR 10 ligi. Zacząłem grać od 0pkt. W 8 lidze dostałem pierwszy #!$%@?. Od 10 do 7 ligi, obrona przeciwnika działa cuda pomimo kart zwykłych. Zdarzają się mecze, że mój skład gra nieskladnie, nie trzyma pozycji. W innych meczach, które są w mniejszości ewidentnie wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku do tego stopnia że zawodnicy sami dobijają piłkę w bramkę i wystawiają się idealnie.
  • Odpowiedz