Wpis z mikrobloga

@dante60-3:

Cholera z Hunterem. 6 osób wzięło Quest Rogue'a :D

Akurat wczoraj grałem Questem, bo miałem do zrobienia 3 wygrane Roguem. Wyszło nieźle bo 3-1, ale i tak jestem zaskoczony, że tyle osób zabiera ten deck.