Wpis z mikrobloga

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe c--j, że ceny mieszkań są w------e w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlatego jak nic nie jedzie to się przechodzi chociażby było czerwone światło. Bo debilizmem jest ślepo przestrzegać prawa wbrew zdrowemu rozsądkowi jak to ma miejsce w Polsce.


@dob3k: co innego jak nic nie jedzie a co innego jak na tych swiatlach stoja samochody - a co jak w polowie drogi zapali sie zielone? samochody maja tamowac ruch i powodowac korek az krolewna przejdzie?
  • Odpowiedz
@Bellie Mi kiedyś w-----i mandat za przechodzenie w niedozwolony miejscu. Przechodziłem 5m od pasów no i ktoś powie to niedaleko i takie tam p---------e ale była to uliczka po której ruch był ograniczony do kilu wolno poruszających się samochodów na godzinę, ukształtowanie terenu sprawia że wszyscy przechodzą w tym miejscu a nie na pasach (przede mną przechodziły 2 starsze kobiety a za mną jeszcze ktoś) ale ja szedłem w kierunku parkingu
  • Odpowiedz
myslisz, ze tylko w Polsce za to jest mandat?


@jombl: Tak, tylko w Polsce. Mieszkałem pół roku w Hiszpanii - nawet nie słyszeli o czymś tak śmiesznym jak mandat za przejście na czerwonym. Mieszkam obecnie w Anglii - to samo, możesz przejść przed maską samochodu policyjnego na czerwonym i g---o ci zrobią, bo nie ma tu tak durnowatych przepisów.
A w Polsce jak w lesie ku*wa. Kiedyś widziałem jak policja
  • Odpowiedz
@Bellie: Ale jak napiszesz, że państwo nie powinno się mieszać np.
-w umowy ludzi-debili z bankami, które podpisują na 30 lat w innej walucie, a nie rozumieją wszystkich punktów
-umowy o pracę/zlecenia za stawkę 8PLN/h dla jakichś dziadków czy innych chcących sobie dorobić na prostej pracy
to zaraz ci powiedzą że to co innego i jak możesz tak pisać xDD
  • Odpowiedz
@ediz4: Konwencje odnoszą się do traktowania ludzi. Niemcy zaczęli prawnie traktować Żydów i inne mniejszości etniczne jako nieludzi więc nie obowiązywały ich te konwencje. Jeńców wojennych za to traktowali całkiem nieźle. W ZSRR z kolei zgodnie z prawem odkryto spiski wśród jeńców wojennych i zgodnie z prawem ich stracono. Przecież fakt że jesteś jeńcem wojennym nie znaczy że nie możesz popełniać zbrodni za które przysługuje zgodnie z prawem kara, prawda?
  • Odpowiedz
O c--j, wiedziałem że na wykopie jest wielu debili ale nie myślałem że aż tylu ludzi się znajdzie pod tym postem, argumenty w stylu "Bo w UK bo we Francji bo..." to brainlet w całej krasie, nie wiem czy wiece ale prawo polega na tym że każde państwo ma swoje własne włącznie z konstytucją i całą resztą dokumentów, więc jak tak bardzo się mirabelce nie podoba że policjanci ja spisali za złamanie
  • Odpowiedz
@Bellie: widac, ze nie prowadzisz samochodu xD jak by cie ktos jebnal, nawet jezeli przechodzisz na czerwonym to

A) moze nie miec ac, a wtedy wszyscy wyloza na niego c---a bedzie auto zlomowac albo naprawiac za swoje
B) jak cie zabije to beda mu chcieli w----c kryminal
C) w----i sie i bedzie przezywac, jak trafi sie ktos slaby psychicznie to roznie moze to zniec
D) ktos bedzie musial cie zeskrobywac z chodnika a moze ma lepsze rzeczy
  • Odpowiedz
Konwencje odnoszą się do traktowania ludzi. Niemcy zaczęli prawnie traktować Żydów i inne mniejszości etniczne jako nieludzi więc nie obowiązywały ich te konwencje. Jeńców wojennych za to traktowali całkiem nieźle


@przesympatyczny_pan: W jaki sposób? Prawo międzynarodowe wtedy przestaje działać?

Jeńców wojennych za to traktowali całkiem nieźle....

Mówisz o tych 2mln czerwonoarmistów którzy wyszli kominem
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Wiesz w normalnym społeczeństwie ludzie wiedzą że im lepiej wspolegzystujesz tym wszystkim lepiej się żyje.
Dlatego nawet jakby się zaświeciło autom zielone to by poczekali te 10 sek aż ktoś przejdzie przez jezdnie. Nie będzie żadnego korka, nikt nie spóźni się przez to do pracy.
Usiądź sobie lepiej bo jak Ci powiem, że w innych krajach auta same z siebie zatrzymają się przed przejściem dla pieszych widząc że ktoś
  • Odpowiedz
nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie


@Bellie: Łamanie przepisów prawa drogowego jest wykroczeniem (lub przestępstwem zależy co), teraz weź odpowiedzialność za siebie jak je złamałaś, a nie płacz tu.
Jak sobie wyobrażasz nowelizację tego przepisu, żeby Polska nie była "obsrana gównem"? Chodźcie wszyscy wszędzie nie zważając na światła, pasy i znaki, bo to każdego odpowiedzialność czy go coś zabije?

iksde
  • Odpowiedz
Wiesz w normalnym społeczeństwie ludzie wiedzą że im lepiej wspolegzystujesz tym wszystkim lepiej się żyje.


@dob3k: opka jak widac tego nie wie wchodzac na srodek ulicy xD

Dlatego nawet jakby się zaświeciło autom zielone to by poczekali te 10 sek aż ktoś przejdzie przez
  • Odpowiedz
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc

@Bellie:
To zależy od policjanta. Ja ostatnio miałem 73 kmh na liczniku i złapali mnie w mieście o 22. Nikogo nie było, żadnych pieszych, przejść, więc sobie pozwoliłem bo suszyłem auto po myjce ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to powiedziałem policji, widzieli że faktycznie z myjki. Na to
  • Odpowiedz
@Bellie: Zawsze przechodzę na czerwonym dla samochodów, póki co dostałem tylko 1 mandat. Wyluzuj, nic na to nie poradzimy. Warto dla samego wyrazu twarzy homo sovieticusów którzy czekają jak jelenie na zielone 15 sekund. Oczywiście robię to na skrzyżowaniach gdzie z-----ą sekwencję świateł znam na pamięć.
  • Odpowiedz