Wpis z mikrobloga

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe #!$%@?, że ceny mieszkań są #!$%@? w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
  • 268
@Bellie: a jak cię coś przejedzie i nie zabije to trzeba będzie marnować pieniądze na ratowanie i leczenie.
Co do UK i fajnej policji to jest bardzo fajna. Chyba, że akurat mają się zająć walką z przestępczością i patusami a nie uśmiechaniem na ulicy i pytaniem hał ar ju, to wtedy już mniej.
Za obowiązek meldunkowy chyba od lat nie ma kar a jak były to i tak nikt tego nie
ć pieniądze na ratowanie i leczenie.


@BrakPomysluNaNick: jakbym Ci powiedziała ile płacę w podatkach to byś się przewrócił i nie wstał. A wykorzystałam przez 10 lat 300 zł w NFZecie - sprawdzałam. Więc nawet przy takim wypadku - ta kasa, którą wpłacam na ten cel - nigdy mi się nie zwróci.

ę zająć walką z przestępczością i patusami


A w Polsce się zajmują? xDDDD HAHAHAHAHA Na przystanku obok #!$%@? całkowicie wiatę
Prawa, ktore maja ulatwic mu przetrwanie


@Fexo: tylko, że pozwalając przetrwać tym ułomnym - trzeba się nimi opiekować i nie daj boże się rozmnożą (a wiemy, że się rozmnożą ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i mamy kolejne pokolenia niezdolnych do samodzielnego życia ameb, za które ktoś musi odpowiadać - a nie oszukujmy się, nawet w tym państwo polskie się nie sprawdza. Średnio co tydzień spotykam na ulicy dużego
@Bellie: Izi stara. Ja to wszystko wiem ()
Tylko jakis czas temu sobie zdalem sprawe, ze tak to dziala i bedzie dzialac.
Rozumiem tez dlaczego, bo sa 2 opcje. Opiekujemy sie tymi mniej zaradnymi, albo pozwalamy im zginac.
Dlatego z dwojga zlego, ja wybieram opieke i rownanie do jakiejs sredniej w spoleczenstwie ¯\_(ツ)_/¯