Wpis z mikrobloga

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe #!$%@?, że ceny mieszkań są #!$%@? w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
  • 268
  • Odpowiedz
Pragnij wolnosci - glosuj w wyborach na pol komusze partie ktore wkrotce rozstrzygac beda tak palace kwestie jak ktora reka sie podcierac a hajs rozdaja kazdemu mnazacemu sie brainletowi - #!$%@? najwyzej sie dodrukuje polskie zlote :d A na powaznie: problem jest wypadkowa wielu cech naszych rodakow ktore pewnie z czasem zanikna. Po prostu ludzie jesli nie maja ogranicznikow typy "tego nie rob" albo "nalezy ci sie tyle" to traca orientacje i
  • Odpowiedz
@Bellie: ta, pisz takie rzeczy na tym portalu. Przecież tu głównie piszą podludzie, zakochani w gównianym prawie i szczęśliwi, że dostałaś mandat, bo hehe dura lex sed lex xD. Przykro mi mirabelko i też nieraz cierpiałem przez pajaców, którzy musieli sobie podbić statystyki. Trzeba liczyć, że kiedyś to wywalą, ale w tym kraju januszy cebulą pachnących, to jeszcze długa droga. Co widać zresztą po głosach dorastającej januszerki na portalu wypok peel.
  • Odpowiedz
@Bellie: Masz rację, P0lska to chlew obsrany gównem. Mieszkałem w Hiszpanii i w pierwszych dniach pobytu byłem zdziwiony przyzwoleniem na przechodzenie przez czerwone światło w sytuacji gdy nie ma zagrożenia.
A jeszcze większe zdziwienie na mnie wywołało to gdy auta miały zielone, ja stałem przed przejściem na czerwonym i w pewnym momencie zatrzymał się radiowóz przed pasami i machał bym przeszedł mimo, że on miał pierwszeństwo xD
Rozumiem Twoją frustrację i
  • Odpowiedz
@Bellie: 300m od przejścia to moglaś spokojnie przechodzić przez jezdnię. O ile się nie mylę to odległość 150m jest obowiązek korzystania z przejść.
  • Odpowiedz
@Dolan: strach się bać takiego rozwiązania, z tym przepisem jest pewnie tak jak z parkowaniem 11m od skrzyżowania xD Przyjdzie taki Pan władza i udowodnij mu, że organoleptycznie zbadałeś, że jest >100m od najbliższych pasów. On wyciągnie dalmierz kołowy, wyjdzie 95,5m. i cyk mandacik.
  • Odpowiedz
@Kruszec: jakby ktoś chciał się zabić pod kołami, to raczej zakaz przechodzenia na czerwonym go nie powstrzyma. chodzi tylko o to, że nabija się kabzę policji beznadziejnym przepisem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xennonek: ja sobie na Google maps sprawdziłem że miejsce w którym często przechodzę jest ponad 100m od pasów żeby mieć spokój ducha.
  • Odpowiedz
oczywiście legaliści już się zlecieli. Gdybyprawo kazało zapinać pasy na kiblu by grzecznie zapinali, a jakby prawo kazało skakać na jednej nodze z kijem w dupie to by tylko pytali jak wysoko się. Dura lex sed lex co nie mati? Państwo może zrobić prawo tak #!$%@? jak chce, obywatel ma zamknąć mordę i się słuchać. O co w prawie chodziło nie ważne, ważna jest litera, nie można i już kwiiii.

Jak ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xennonek: ja mam taką dziwną metodę: w szkole trochę biegałem na 100m i za każdym razem jak chce przejść gdzieś przez jezdnię to wyobrażam sobie odległość bieżni spod szkoły i mniej więcej widzę ile to 100m xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bellie: daj spokój, tu Ci polactwo z pod znaku homo sovieticus będzie wciskać, że to dobrze że mandaty dajo za niestanie jak krowa przed przejściem jeśli nic nie jedzie.

jakim sposobem robię mu krzywdę?

BTW. to jest akurat #!$%@? argument. Nawet jeśli tylko spóźni się dob pracy to już mu szkody narobiłaś. Poza tym zazwyczaj dochodzą zniszczenia samochodu, a przede wszystkim trauma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bellie: ale szambo debili w komentarzach, to głowa mała. Ja sam takich przypadków nie miałem, raz mnie wylegitymowali jak w #!$%@? na krzywy ryj przeskoczyłem Przez barierki i heja sprint do autobusu przez ruchliwe 3 pasy z zielonym (pode mną przejście podziemne, ale co ja tam będę #!$%@?ć xD).
Ale jak ci na serio tak powiedzieli bagietmany, to niech się jebią na ryja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bellie:

Żaden właściciel przy zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi, bo później nie będzie Cię mógł wywalić.

Jak masz umowę najmu to właściciel nie ma #!$%@? do powiedzenia ale nawet mu nic nie musisz mówić. Idziesz do urzędu i się meldujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz