Wpis z mikrobloga

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe #!$%@?, że ceny mieszkań są #!$%@? w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
  • 268
@Bellie w UK jest dużo lepiej z policją. Np moja mama pewnego razu została złapana bez pasów, jak stwierdziła spieszyła się bardzo i musiała przejechać kilka ulic dalej i ją capneli, dostała mandat chyba stówę jeśli dobrze pamiętam, która była automatycznie anulowana jeśli do 2 tygodni skończyła i krótki internetowy kursik ze strony policji lub rządu (nie pamiętam) na temat bezpieczeństwa i zagrożeń które mogą mieć miejsce przy jeździe z niezapietymi pasami
@Bellie: Mam wrażenie, że polscy niewolnicy nie byli nigdy we Francji, w Szwecji albo w Krajach Arabskich, gdzie w ogóle jest koszmar w przechodzeniem przez ulicę i każdy chodzi jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czerwone światło, nic nie jedzie, hui, masz stać pański chłopie, po cholerę ci rozsądek, rząd nakazał, to masz stać i już.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@barxik: można się zameldować, wystarczy umowa najmu i nie jest potrzebna zgoda właściciela, nie ma to żadnych konsekwencji i nic nie daje.

Tylko wg jakichś miejskich legend mityczny meldunek powoduje że jesteś totalnie nie do ruszenia z mieszkania i potwierdzenie meldunku ma większą moc prawną niż wpis w księdze wieczystej i inne akty własności mieszkania xD
@Bellie: w Szwajcarii tez nie wolno przechodzić na czerwonym, poza przejściami i w ogóle nic nie wolno jak to u nich, a na wszystko inne pozwolenie. Dzien w dzien na placyku koło mojej pracy stoi policja, pod okiem tej policji ludzie przechodzą na małym przejściu na czerwonym, obok przejścia, czasem nawet samochód trabnie bo ktos wlazł prawie pod koła. I co? I nic. Jeszcze sie czasem uśmiechną, a mogliby #!$%@? mandaty
@Kruszec: @BrakPomysluNaNick:
1. Ktoś kto chce zaoszczędzić czas i ma przynajmniej 1IQ rozejrzy się i upewni, że mu auto nie zrobi z dupy garażu
2. Jak ktoś jest dzbanem to i tak prędzej czy później zrobi sobie krzywdę, jak nie w takiej sytuacji, to w innej
3. Ktoś z rysą na mózgu i tak rzuci się pod koła, jeśli życie będzie mu niemiłe i będzie miał w dupie to wasze
@Bellie: jak się chce przejść na czerwonym to ZAWSZE się rozgląda za policją. #!$%@?ś to płać.


@totem: Albo jak już to przechodzi się obok pasów a nie na pasach. Wtedy jest 50 zyla zamiast 100 na czerwonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bellie: nienawidzę takich ludzi. Ostatnio jechałem z pracy przez miasto. Godzina 21:30, na ulicach żółto-czarno. Ograniczenie do 70, 2 pasy w jedną i 2 pasy w drugą stronę. Zielona fala, przejeżdżam przez skrzyżowanie, a tu zonk. Panienka przechodziła sobie w czarnej kurtce na pasach na czerwonym za zakrętem. Minąłem się z nią o jakieś 5 metrów. Kilka sekund wcześniej bym przejechał i by Panienki nie było. Pora taka, ze zauważyłem ja