Wpis z mikrobloga

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe c--j, że ceny mieszkań są w------e w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A wiesz że ludobójstwa w czasie II WŚ były zgodne z prawem? Zarówno Rosjanie i Niemcy mieli właśnie taką mentalność. Co zrobić, takie prawo, trzeba słuchać nie kwestionować.


@przesympatyczny_pan: Serio? Daj jakieś źródła na potwierdzenie tych rewelacji.
  • Odpowiedz
@Bellie oczywiscie - masz prawo zginac pod kolami auta -a ten ktos kto w Ciebie wjedzie z powodu Twojego z------a mozgowego nie powinien do konca zycia miec traumy

Albo przestrzegasz przepisow albo mandat -sytuacja jasna,podjelas ryzyko i nie bylo warto.
  • Odpowiedz
@Bellie: Widze ze od 15 lat sie nic nie zmienilo. Dostalem podobny mandat jak bylem na wakcjach w Gdansku na dwupasmowce i policjanci specjalnie musieli jechac pod prad i zjechac na srodek chodnika zeby mnie zlapac. A nic poza radiowozem nie jechalo o tej godzinie. Patologia.
  • Odpowiedz
@Bellie: cos oszukujesz bo c---a bys dostala 300m od przejscia a nie mandat.

I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!


@Bellie: uwierz mi, ze wiekszosc ludzi ma w dupie czy chcesz sie zabic czy nie, ale nie angazuj w to randomowych ludzi ktorym mozesz zniszczyc psychike lub nawet zycie jesli pojda
  • Odpowiedz
@ediz4: Witam w klubie, też jestem pasjonatem dobrych źródeł historycznych. Na początek polecam tą książkę , a co do Rosji, to polecam zacząć przygodę od sprawdzenia z jaką pieczołowitością zadbano o to żeby przed strzałem w głowę, sprawa każdego polskiego oficera w Katyniu została rozpatrzona przez kilkuosobową komisję. Chodziło o to żeby upewnić się że wszystko było zgodne z literą prawa. Dura lex sed lex.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Widzę że nie ogarniasz różnicy więc może wytłumaczę.
Nie chodzi o zmianę prawa.
Zarówno w UK jak i w Szwecji, Holandii, Hiszpanii etc prawo jasno mówi że NIE WOLNO przechodzić na czerwonym świetle tak samo jak w Polsce.
Różnią jest to, że w innych krajach prawo nie jest bezwzględne i zdrowy rozsądek zawsze stoi wyżej niż prawo. A policja jest przede wszystkim po to by pomagać, a nie dyscyplinować
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: To również prawa. Czy postępowanie np. Niemców w czasie wojny były z nimi zgodne?
Wszakże trybunał w Norymberdze nie był zawieszony w próżni a był oparty o konwencje które Niemcy ratyfikowały

Zasady norymberskie (ang. The Nuremberg Principles), sformułowane w statucie Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze (1945), zatwierdzone rezolucją Zgromadzenia Ogólnego ONZ nr 3(I) z 13 lutego 1946 [1] oraz nr 95(I) z 11 grudnia 1946 roku[2], stanowią podstawę odpowiedzialności karnej jednostek w prawie międzynarodowym.

Wyróżniamy 6
  • Odpowiedz