Wpis z mikrobloga

Polska to chlew obsrany gównem.

Dostałam mandat za przejście na czerwonym... dla samochodów. Na światłach, gdzie nie ma żadnego zagrożenia, bo widać wszystkie samochody i że stoją. 300m od przejścia (trzeba iść dookoła idąc do przejścia, żeby dotrzeć do celu).
Rozglądałam się zanim przeszłam, a policjant do mnie "trzeba się rozglądać". Nie było żadnego zagrożenia życia. Zero. Null. Polska to chlew. Obsrany gównem. Z gównianym prawem, dla debili.
I jest tym gównem dlatego, że nikt nie bierze odpowiedzialności za siebie. Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. A Polska robi z ciebie debila. Nie, nie umiesz przechodzić przez ulicę, my cię nauczymy. Mandatem!
Policja w tym kraju to też śmiech na sali. W UK - dzień dobry, czy możemy Pani pomóc (uśmiech). W PL - "proszę się wylegitymować, pani tutaj mieszka? Czy to na pewno jest pani adres stałego pobytu?" (Bo jak nie jest to popełnia pani kolejne przestępstwo hehe c--j, że ceny mieszkań są w------e w kosmos i pani nie stać! Ma pani kupić mieszkanie i się tu zameldować!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskatochlewobsranygownem #polskatochorykraj #patriotyzm
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bellie: trzeba bylo powiedziec, ze nie przechodzilas przez jezdnie tylko probowalas popelnic samobojstwo. I niech Ci to wpisza na mandacie.
  • Odpowiedz
O HUI i już przyszli polscy niewolnicy spod znaku Homo Sovieticus i czczenia bata który bije po plecach, pisząc hurr durr dobrze ci tak twarde prawo ale prawo XDD błagam was o dwie rzeczy 1) oddajcie swoje prawa wyborcze bo jesteście kompletnie nieprzydatni w tym biednym społeczeństwie 2) pojedźcie sobie do UK i zobaczcie jak w środku miasta przez środek ulicy przechodzą wszyscy ŁĄCZNIE Z POLICJANTAMI co widziałem dziesiątki razy na żywo,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bellie: co do meldunku to meldunek nie nadaje żadnych praw do mieszkania, służy tylko statystykom na podstawie których urzędy np decydują ile wydrukować kart do głosowania.
I żeby się zameldować wystarczy mieć umowę najmu, żadna zgoda właściciela mieszkania nie jest potrzebna...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jeśli ja chce się zabić pod kołami - to jest to moja decyzja, moja odpowiedzialność, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo

@Bellie: tak to się zgadzam, ale tutaj to już poleciałas
  • Odpowiedz
@Bellie: albo jakaś zarzutka albo całej prawdy nie piszesz. Jeśli do przejścia dla pieszych jest więcej niż 100 metrów i przepuścisz wszystkie samochody to masz prawo przejść. Nawet jak jest mniej niż 100 metrów to na skrzyżowaniu bez pasów masz prawo przejść tylko musisz przepuścić samochody. Wyjątek to gdy jest pas dzielący albo torowisko tramwajowe.
  • Odpowiedz
@Kruszec: weź nie p-----l i czytaj tekst ze zrozumieniem. To po pierwsze. Opka napisała wyraźnie, że z rozumem i godnością człowieka przeszła na czerwonym i za to dostała mandat od psiego kapo. A po drugie nigdy przenigdy o 2 w nocy na pustej ulicy nie przeszedłeś na czerwonym, że produkujesz takie wysrywy i usprawiedliwiasz policyjną patologię?
@Bellie: a ty nie wyzywaj @Kruszec od polaczków bo bycie kretynem
  • Odpowiedz
@Bellie: Niby się zgadzam z przejściem na czerwonym, jak nie stwarza się zagrożenia. Mieszkałem w UK i zgadzam się, że tak to tam wygląda mniej więcej. Tutaj ciężko mi się było odzwyczaić od tego, ale jednak skoro mamy takie prawo to trzeba się dostosować. A jak już przechodzisz na czerwonym to się dobrze rozejrzyj. Skoro dostałaś mandat to się nie rozejrzałaś dobrze. A argument z ginięciem pod kołami jest z
  • Odpowiedz
Wiec nie dziw sie, ze prawo, cie tak traktuje bo jest po to, zeby bronic normalnych ludzi przed objawami skrajnego zidiocenia


@Kruszec: bo mandat uratuje kogoś przed samobójstwem? Taki jest twój tok myślenia? To ciekawe kto nas przed tobą uratuje (mam na myśli objawy skrajnego zidiocenia)?
  • Odpowiedz
@Kruszec: A gdyby tam było przedszkole w przyszłości??
OPka opisała sytuację nie zagrażającą nikomu, dostała mandat, bo policjant musi wystawić x mandatów dziennie, statystyka.
Dzielnym stróżom prawa nie zależy na bezpieczeństwie twoim, czy kogokolwiek. Zależy im na pracy, awansie, premii. Dlatego wlepiają mandaty z ukrycia, chowają się w miejscach gdzie ograniczenia prędkości są zbędne, łapią małolatów z trawką, bo tak łatwiej i bezpieczniej. Łapią po nocy pijanych rowerzystów. Chodzi tylko
  • Odpowiedz
@Bellie oczywiście legaliści już się zlecieli. Gdybyprawo kazało zapinać pasy na kiblu by grzecznie zapinali, a jakby prawo kazało skakać na jednej nodze z kijem w dupie to by tylko pytali jak wysoko się. Dura lex sed lex co nie mati? Państwo może zrobić prawo tak c-----e jak chce, obywatel ma zamknąć mordę i się słuchać. O co w prawie chodziło nie ważne, ważna jest litera, nie można i już kwiiii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bellie: trzeba było przechodzić przez jezdnię bez pasów tylko pamiętaj że musi być więcej niż 100m do przejścia wtedy nie ma mandatu. Art 13 pord.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bellie jak wynajmujesz mieszkanie to nie mozna sie zameldowac czy jak? Potrzebna jest zgoda wlasciciela czy jak to wyglada? Jesli tak to jakie konsekwencje powoduje meldunek ze wlasciciel nie chce pozwolic?
  • Odpowiedz