Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #niebieskipasek i jestem przed wyborem szkoły. Docelowo chcę iść do #zawodowka jako stolarz, miałem styczność z tym zawodem bo dorabiałem sobie w czasie ferii w pobliskim zakładzie i mi się całkiem spodobało. I tu mam pytanie do was #rozowepaski czy chciałybyście mieć chłopaka/męża robola po zawodówce? Gdy powiedziałem raz na lekcji wychowawczej, że chce iść do zawodówki to kilka osób rechotało pod nosem i zrobiło mi się trochę głupio. Uczniem jestem średnim większość moich ocen to 3 bez większego wysiłku i nauki. (,)
#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 194
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam pomysł dobry, jeśli podoba ci się ten fach, ale weź pod uwagę, że w zawodówce nauczysz się naprawdę niewiele. Zawodówki dzisiaj, to przechowalnia dla patologi. Może poszukaj technikum o podobnym profilu, na pewno nauczysz się znacznie więcej, spędzisz te 4 lata w lepszym towarzystwie i stosunek osób prowadzących praktyki do ciebie będzie diametralnie inny, sam program praktyk będzie pełniejszy.
W skrócie: zawodówka pomysł dobry, ale ludzie #!$%@?.
@AnonimoweMirkoWyznania to zależy też, co sobą reprezentujesz. Jeżeli jesteś inteligentny i masz chęć poszerzania horyzontów, to możesz być kimkolwiek. Jeżeli jednak spoczniesz na laurach i będziesz wiedział jak obrabiać drewno, a poza tym w głowie siano, to nie będziesz obiektem zainteresowań dziewczyn.
@AnonimoweMirkoWyznania

Jesli znajdziesz pracę którą lubisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia

Wiem kolejne z powiedzen, ale cos w tym jest, a czym ty się przejmujesz, u mnie w klasie było to samo, jedna osoba mi ostatnio zakupy w biedronce liczyła a druga bilet w PKP sprzedawała, przejmować się opinią kogoś