Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #niebieskipasek i jestem przed wyborem szkoły. Docelowo chcę iść do #zawodowka jako stolarz, miałem styczność z tym zawodem bo dorabiałem sobie w czasie ferii w pobliskim zakładzie i mi się całkiem spodobało. I tu mam pytanie do was #rozowepaski czy chciałybyście mieć chłopaka/męża robola po zawodówce? Gdy powiedziałem raz na lekcji wychowawczej, że chce iść do zawodówki to kilka osób rechotało pod nosem i zrobiło mi się trochę głupio. Uczniem jestem średnim większość moich ocen to 3 bez większego wysiłku i nauki. (,)
#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 194
@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt za Ciebie życia nie przeżyje - z ludźmi którzy się teraz z Ciebie podśmiewali zobaczysz się ostatni raz w czerwcu tego roku, a potem to już każdy w swoją stronę. Po #!$%@? się sugerować ich opinią...
Życie jest zbyt krótkie żeby robić coś czego się nie lubi. A co do różowych - tak z własnego doświadczenia, prędzej polecą na gościa który z pasją i zaangażowaniem opowiada o zbijaniu krzeseł
@AnonimoweMirkoWyznania o kolego, stolarz to prawdziwe wyzwanie () ale nie klepka z ikei tylko prawdziwy stolarz, na szczęście w Polsce to nadal dobry zawód i raczej się to nie zmieni.

Podziwiam i kibicuje aby się udało ()

Praca, może własny warsztat albo choćby garaż dla hobby i czerpania z tego korzyści, możliwości masa teraz tylkonwiedze przyswoić (
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że to dobry pomysł. Obecnie panuje głupia moda na studiowanie. Każdy idzie na studia i potem gowno umie. A takich fachowców wszędzie brakuje. Jak będziesz dobry to będziesz miał życia na godnym poziomie i na pewno sobie kogoś znajdziesz. A jeżeli wyjedziesz za granicę to już w ogóle będzie Ci się fantastycznie żyło. Tylko ucz się pozostałych rzeczy, bo każdy powinien mieć podstawową wiedzę, a poza tym na pewno