Wpis z mikrobloga

jaka więc powinna być twoim zdaniem reakcja polskich polityków i polskiego społeczeństwa na ataki ze strony izraelskich polityków i mediów?


@brasselOverload: Ja tam nie wiem, ale robienie dobrze izraelskim nacjonalistom i pomaganie Netanjahu w przykryciu skandalu korupcyjnego (ojej, brzmi jakoś znajomo) nie wydaje mi się właściwą reakcją. (Bo jeśli izraelskie społeczeństwo w ogóle zwróci uwagę na te wysrywy, to tylko taki będzie efekt, wzmożenie patriotyczne) Zresztą, może to umyślne, w końcu
@Andreth: rząd PiSu tak bardzo mocno daje się ruchać Izraelowi, że skompromitował się już nawet wśród swojego najtwardszego elektoratu. Bibi wątpię, żeby się wymigał od odpowiedzialności, bo w Izraelu, z takimi, jak on, się sądy nie #!$%@?ą w tańcu. W Izraelu nie mamy akurat nacjonalistów, lecz narodowych szowinistów. Nacjonaliści są np. w Polsce, czy w zachodniej Europie (no, może poza Niemcami).
ad personam. Klasyka. Mam nadzieję @Andreth że to zgłosisz


@Lipathor: i kto to mówi( ͡° ͜ʖ ͡°) Za prawdę też już chcecie karać? Widzę, że ubekistan dalej się u nas trzyma świetnie, szpicle na miarę Boniego czy Bolka( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko donosić potraficie.
@Majk_: W każdym normalnym kraju gdyby tak wielokrotnie i bezczelnie opluto obywateli, to reakcja byłaby podobna. Nie ma znaczenia, czy to polak, czy izraelczyk, czy rosjanin. Po prostu nikt nie lubi bycia #!$%@?, panimajesz?