Wpis z mikrobloga

tl;dr
linux ma autyzm a linuksiarze to jakieś dzieci
prove me wrong
-----
Ja p------e jak można w ogóle korzystać z Linuxa na domowym kompie XDDD
Przecież jakakolwiek integracja z tym systemem to mordęga.
Od 3 dni próbuję zainstalować na laptopie Linuxa obok Windowsa i się k---a nie da xD
Lubuntu wywalało błąd po instalacji że coś z procesorem nie tak, Kali Linux w ogóle nie bootuje i nie obsługuje Secure Boot (KTÓRY MAMY ROK CHALO), a Ubuntu po prostu się wiesza xD
Serio, poczytajcie sobie tag #linux
https://www.wykop.pl/szukaj/wpisy/linux/
Ten system ma problem z absolutnie wszystkim, rzeczy typu:
-Automatyczne przełączanie na ekran laptopa po odpięciu kabla HDMI nie działa
-Coś się z-----o na amen ot tak
-Jakaś dziura, która umożliwia uzyskanie praw roota (XDDD)
-Problemy ze zrobieniem instalki
A to wszystko w ciągu 3 ostatnich dni XDD
Na większość spraw nie ma rozwiązania w ogóle.
No i nie wiem, większość osób które mają ten system srają się o jakieś nakładki dystrybucje, a jedynym programem jakiego używają to Mozilla Firefox i zyliard czujników temperatur procesora, czy aby ten Intel Pentium się nie przegrzewa XDDDD
A, szkoda strzępić ryja na to w ogóle
W ogóle sugerowanie że to dobra alternatywa dla Windowsa, ja p------e XDDDD
-----
#linux #komputery #informatyka #gownowpis #bekazpodludzi #laptopy
Zapraszam do dyskusji użytkowników #windows i #apple (σ ͜ʖσ)
#pytanie #ankieta
c.....u - tl;dr 
linux ma autyzm a linuksiarze to jakieś dzieci
prove me wrong
---...

źródło: comment_qqVevdY6RRlVo6Nxnd7olu47LxYxuYAq.jpg

Pobierz

Linuks to

  • Jakiś ułomny system dla dzieci 59.2% (936)
  • Dobra alternatywa dla innych systemów 40.8% (644)

Oddanych głosów: 1580

  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linuxiarze tego zrozumiec nie potrafia, ze komus sie po prostu nawet nie chce meczyc z np. ustawieniem rozdzielczosci fhd (bo oczywiscie trzeba za pomoca terminala, bo w gui nawet taka sie nie wyswietla XD


@makinal: jestem na systemie z czystym GNOME.

1. wpisuje w szukajkę "ust" i wybieram ikonkę z podpisem "Ustawienia" - niemal identycznie jakbym to robił w win10
2. klikam
MamCieNaHita - > Linuxiarze tego zrozumiec nie potrafia, ze komus sie po prostu nawet...

źródło: comment_kXCn9ehJ8uBWNbypILx9HkrqElsZ9hZz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czikapu stawialem ze 2 tygodnie temu dual boot, zwykłe Ubuntu + windows 10, w pół godziny wszystko śmigało. Ubuntu poszło nawet prościej bo Windows nie umiał ogarnąć sterowników do neta.
  • Odpowiedz
@czikapu:
Sorki, ale Alienware to nie jest laptop pod linuxa - przerabiane u mnie w firmie, na dellach śmiga ubuntu jak marzenie, na gamingowych lapkach ciągle problemy ze sterownikami, wsparciem procesora itp. itd.
  • Odpowiedz
linux ma autyzm a linuksiarze to jakieś dzieci


@czikapu: Do tego te dzieciaki superkomputery to z 1760 sztuk PlayStation 3 sobie skladaja zamiast z powaznych komputerow!!! JAK ONI MOGA SIE TAK BAWIC??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak powazniej, to kup se Apple. Jak tam przypadkiem przestawisz sobie tapete po pijaku, to zawsze mozesz isc do sklepu, kupic nowy i tam juz bedzie ta poprawna wgrana
Quran812WhoBelieveInScripturesOther - >linux ma autyzm a linuksiarze to jakieś dzieci...

źródło: comment_9dLBCqN51MTDHCZY41g5lomfHBNYeFAB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czikapu: Na starym komputerze, 2GB RAM, rzadko używany. Mam Xubuntu i Win XP. Pierwsze do pisania dokumentów i logowaniu się w banku, drugi do starych gier jak Gothic, Risen, GTA SA.
  • Odpowiedz
Beke mam ze ludzie tu pisza ze prowo.. przeciez to prawda wszystko. Jak przez krótki okres próbowałem Linuxa to faktycznie sie nie wieszal ale instalowanie programów bylo zawsze mordega, duzo w ogóle nie bylo wspieranych, wiele wymagalo czytania poradników, jak zainstalować, k---a :)
  • Odpowiedz