Wpis z mikrobloga

Przeczytałam właśnie wpis, w którym bezlitośnie został skrytykowany pierścionek zaręczynowy, że niemodny itd.
Powiedzcie mi, jakie są teraz modne?

Mi się podoba taki jak na pic rel, chociaż wolałabym cały z białego złota. Kosztuje 900 zł.
Nie lubię dużo wydawać na takie rzeczy, nie chcę też, żeby niebieski wydał za dużo na pierścionek, ale słyszałam, że musi kosztować tyle co miesięczna wypłata xD
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zareczyny #kiciochpyta
partycja_ - Przeczytałam właśnie wpis, w którym bezlitośnie został skrytykowany pierś...

źródło: comment_2qlOb4lNiY9HA3ORfthxfD6wj2pKwVme.jpg

Pobierz
  • 63
@Hadzi jakiś przykład?
Edit: ok widzę że dodałeś zdjęcie. Z białym złotem to nie wygląda źle, ale dla mnie taki żółciutki pierścionek z diamencikiem to porażka.
Pierścionek powinien się spodobać wybrance- musisz trafić w jej gusta. Może być delikatny jak ten powyżej, grubasek albo jarmarczny jaki wybrałeś. To kwestia indywidualna.
Idź z różowym do jubilera niech powodem będą np zegarki a przy okazji spojrzycie mimochodem na pierścionki
@partycja_ większość różowych dookoła (w tym ja) ma klasyczne pierścionki w stylu tego, który wkleił mireczek wyżej. Ze swojej strony absolutnie nie polecam białego złota bo rodowanie dosyć szybko się wyciera i zostaje paskudny słomkowy odcień. Jeśli nie samo złoto to do "białych" elementów tylko pallad lub platyna. Ja roduję pierścionek i obrączkę minimum 1x w roku za ok ~200zl.
A co do "modne, niemodne" pierścionek ma się Tobie podobać i do
Ludzie którzy napinają się na cenę pierścionka mają spore kompleksy.
Odpowiadając na pytanie OPki, taki pierścionek jaki wrzucił @Hadzi. Nie ma co patrzeć na modę, klasyka zawsze się wybroni. Mi pierścionek ze zdjęcia OPki się nie podoba, wygląda jakby jubilerowi się ręka omskła ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to kwestia indywidualna.
@partycja_ pierścionek ma się podobać noszącej. Najwazniejsze żeby tylko nie był zbyt cienki, bo będzie się wyginal przy noszeniu np. zakupow. Cena nie gra roli. Niebieski dał mi z jednym nieco większym kamieniem i kilkoma małymi po bokach, białe złoto (ale nie z sieciowki tylko od zwyklego jubilera i dzięki temu nie zmienił koloru przez te 5 lat). Moje 'koleżanki z pracy stwierdzily, że biednie, bo one mają dużo większe kamienie no