Wpis z mikrobloga

Przeczytałam właśnie wpis, w którym bezlitośnie został skrytykowany pierścionek zaręczynowy, że niemodny itd.
Powiedzcie mi, jakie są teraz modne?

Mi się podoba taki jak na pic rel, chociaż wolałabym cały z białego złota. Kosztuje 900 zł.
Nie lubię dużo wydawać na takie rzeczy, nie chcę też, żeby niebieski wydał za dużo na pierścionek, ale słyszałam, że musi kosztować tyle co miesięczna wypłata xD
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zareczyny #kiciochpyta
Pobierz partycja_ - Przeczytałam właśnie wpis, w którym bezlitośnie został skrytykowany pierś...
źródło: comment_2qlOb4lNiY9HA3ORfthxfD6wj2pKwVme.jpg
  • 63
@partycja_: a ja "z branży" to sie wypowiem ;) przed wybraniem pierścionka idź trochę dalej i zastanów się czy chciała byś go nosić z obrączką czy na drugiej ręce. Jeśli z obrączką, to postaw na model bez wystających na boki krawędzi bo bedzie ci się niszczyła i obrączka i pierścionek :) przy obrączce najlepszy będzie klasyczny pierścionek z wysoką koroną, albo płaski, z kamieniami oprawionymi w środek. Dwukolor jest ok, uniwersalny,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@partycja_: A przymierzałaś? Bo to że na obrazku się podoba nijak ma się do tego jak będzie Ci się podobał na dłoni.
Mój różowy przez chyba dwa lata przechodząc koło jednego ze sklepów mówiła że o ten właśnie jej się podoba. Mi też się podobał, więc było ustalone jaki kiedyś tam dostanie. Któregoś dnia przechodząc obok sklepu kazałem jej iść i przymierzyć. Jak założyła na palec to spojrzeliśmy na siebie i
ale słyszałam, że musi kosztować tyle co miesięczna wypłata xD


@partycja_: to jest bzdura którą rozpropagowała kampania de beers a rzeczywistość była taka że pierścionek był formą zadatku, im większy posag panny tym droższy pierścionek, zarobki pana młodego nie mają tu nic do rzeczy bo to tak jakby ktoś kupował mieszkanie i zamiast zapłacić 3% zadatku od wartości nieruchomości to sprzedający wyliczył zadatek według zarobków kupującego, debilizm
@partycja_: a ja bym chciała dostać taki niestandardowy pierscionek jaki robi np Argenta Mistica (pic rel). Zwykłe mi się w ogóle nie za bardzo podobają a jak już to srebrne a nie złote. Dlatego najważniejsze moim zdaniem, żeby chłopak znał swoją wybrankę. Cena dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Ten z mojego zdjęcia kosztuje np. 500 zł + cena kamienia.
Pobierz Vilyen - @partycja_: a ja bym chciała dostać taki niestandardowy pierscionek jaki rob...
źródło: comment_84iefORfL8bduifBf5KF9IjTneA15iky.jpg
@partycja_ moja różowa dostała właśnie ten model kilka ładnych lat temu... Dalej go nosi choć wymaga juz odświeżenia. Nie rozumiem głupiego pędu za drogim pierścieniem. To powinien być efekt zdrowej kalkukacji - nie wszystkie pierścionki za 5k są ładne i nie wszystkie za 700 sa brzydkie. Jak się podoba i hajs się zgadza, to kupujesz... (Właściwie to niebieski kupuje)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partycja_: miesiąc temu jak szukałem to pełno było takich. Co kto lubi, ale moim zdaniem ten jest zbyt skromny i popularny.
Nie żebym krytykował Twój gust!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie rozumiem czy wy czytacie co trzecie napisane zdanie czy co xD napisałam, że wybrałam sobie taki za 900 zł i nie chcę żeby niebieski wydał dużo.
Prześmiewczo dodałam o tej wypłacie.
80% komentarzy jest na temat tego, jaką jestem idiotką bo chcę się pochwalić drogim pierścionkiem przed koleżankami xD
@wyindywidualizowana_blond_multipla

@wiem_wszystko
@niko444
@Nowa-ja 900 zł to dużo mówisz?
@absztyfikantka xDdd

Pozostałym bardzo dziękuję za odpowiedzi (
@partycja_ najważniejsze przecież żeby się Tobie podobał ¯_(ツ)_/¯

Niestety, pierścionek który podoba się mi kosztuje właśnie te mityczne 2 wypłaty... Ale za takie pieniądze to chyba wolę sobie kupić nowe części do kompa czy cokolwiek użytkowego :p