Wpis z mikrobloga

Przeczytałam właśnie wpis, w którym bezlitośnie został skrytykowany pierścionek zaręczynowy, że niemodny itd.
Powiedzcie mi, jakie są teraz modne?

Mi się podoba taki jak na pic rel, chociaż wolałabym cały z białego złota. Kosztuje 900 zł.
Nie lubię dużo wydawać na takie rzeczy, nie chcę też, żeby niebieski wydał za dużo na pierścionek, ale słyszałam, że musi kosztować tyle co miesięczna wypłata xD
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zareczyny #kiciochpyta
partycja_ - Przeczytałam właśnie wpis, w którym bezlitośnie został skrytykowany pierś...

źródło: comment_2qlOb4lNiY9HA3ORfthxfD6wj2pKwVme.jpg

Pobierz
  • 63
@AlfredoDiStefano: niebieski jak jeszcze pracował na etacie miał służbowo do dyspozycji Dacię. Ja pieprzę, taczkę się lepiej prowadzi XD
pewnie jakaś z lekkim upośledzeniem i by rozłożyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

450 to byś miał przy dużej wpłacie własnej ewentualnie przy dużym wykupie i to łysola. Bliżej by było przy citygo ale dalej z wyżej wymienionymi warunkami.
@partycja_: a co, jak nie będzie tyle kosztował to zostaniesz wyśmiana przez koleżanki z pracy? Dla mnie przede wszystkim pierścionek powinien być porządny, trwały, ponadczasowy, w końcu to z założenia jeden na całe życie. Dostałam robiony na zamówienie u jubilera (jakościowo te z sieciówki nie dorastają mu do pięt), żółte złoto z czarnym diamentem. Wybierz wg. własnych preferencji, kieruj się nie tylko ceną, ale i jakością.
@partycja_: Po posiadaniu pierścionka zaręczynowego i obrączki stwierdzam, że to zbędne. Żeby pierścionek był praktyczny go najlepiej, żeby nie miał odstających elementów. Ja dostałam z mnóstwem kamieni i już raz był w naprawie, bo złoto jest plastyczne, odkształca się i kamienie wypadają. Od tego czasu nie noszę, bo już się gwarancja skończyła i kolejne naprawy na pewno będą, bo uszkodzenie wynika z natury materiałów. Z drugiej strony obrączkę mam gładką i