Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba moja dziewczyna doniosła policji na mojego brata. W sobote organizowałem male spotkanie u sobie, bylo 4 znajomych, wczesniej wspomniana dziewczyna i moj brat, ktory przyjechal autem 30 km. Nie pił dużo, bo przez cała impreze, która trwała około 5 godzin wypił dwie szklanki soku z małą iloscią wódki. Ja myślałem ze on zostanie u mnie na noc ale uparł się ze pojedzie do domu. Normalnie rozmawiał ze mną, nie zataczał się ani nic. Wiem, ze czasami, powtarzam czasami, zdarzalo mu się wsiąść po piwie do auta i przejechać te kilka km. Dziewczyna była ma mnie zła, że go nie zatrzymałem ale co ja miałem zrobić? Złapać ze rękę i zaprowadzić do łóżka? Okazało się, ze w drodze powrotnej złapała go policja. chyba nie musze mówić jak to się skończyło. Wydaje mi sie, że zadzwoniła na policje własnie moja dziewczyna. Ogólnie to jak powiedziałem znajomym i jej że brata złapała policja to jakoś nie za specjalnie była zaskoczona tylko powiedziała no co ty. gdzie go złapali? A później jak z nią rozmawiałem i powiedziałem, ze to dziwne że go złapali i akurat jego zatrzymali to powiedziała, ze to sobota więc na pewno jakaś policja stała na drodze żeby sprawdzać niektórych kierowców i ze trafiło na niego i ze sam sobie jest winny wsiadając po alkoholu do auta. Jestem przekonany na prawie 100% że to ona kiedyś sama mówiła, ze trzeba takie sprawy zgłaszać policji. Chce się jej wprost zapytać czy to ona go zgłosiła ale nie wiem czy to dobry pomysł bo i tak się przeciez nie przyzna ale cciałbym przynajmniej zobaczyć jej reakcje, jak zareaguje na te pytanie. Nie chce żeby to zabrzmiało patologicznie, ale jestem troche zły bo brat na prawde nie wypił dużo, zachowywał się normalnie, jestem przekonany że dojechałby normalnie do domu a jemu jest potrzebne auto do pracy bo musi dojeżdżać. Nie wiem, pytać się jej czy nie? Bo nie daje mi to spokoju.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 207
@AnonimoweMirkoWyznania oczywiście bardzo dobrze że go złapali, pewnie nie miał więcej jak 0,5, ale zastanówmy się. W uk np do 0,8 można jeździć, a człowiek niewyspany, przemęczony robotą może mieć gorszy refleks i stwarzać większe zagrożenie niż brat opa. Do tego wszystkiego znacznie więcej wypadków powodują trzeźwi #!$%@? niż nietrzeźwi. Kurła to nie jest takie czarno-białe...
I bardzo, kurde, dobrze. Im większa patologia tym potrzebne większe restrykcje. Bardziej na wschód i południe limitem jest 0,00. Jakbyś pozwolił na np 0,8 jak we Włoszech to by wszyscy napruci jeździli bo nie potrafią dobrze ocenić czy to już limit czy jeszcze nie.


@plastic11:
A jakby ketonal sprzedawac bez recepty, to oddzialy transpantologiczne nie nadazalyby z przeszczepami watroby. A nie, zaraz, ketonal od jakiegos czasu jest sprzedawany bez recepty... skad
Szkoda brata... ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zaraz mnie wykopki zlinczują, ale może brat wydmuchal 0.22 i już lipa. Niemieckie 0.5 to jest naprawdę bardzo dobry próg! Ma swoje podstawy. Jedziesz na działkę na grilla i możesz sobie spokojnie wypić piwko do kiełbaski i relaksować się na słoneczku lub bierzesz dziewczynę na fajną kolację do eleganckiej knajpki do większego miasta i bez stresu pijesz sobie lampkę/dwie wina i jakoś