Wpis z mikrobloga

Greyskull LP - 4-dniowy plan dla średnio zaawansowanych + "rozdajo" kreatyna + agmatyna

W końcu latuje dla Was Greyskull LP dla średnio zaawansowanych! Oprócz tego od http://muscle-zone.pl (suple z tamtąd z kodem zniżkowym BORUSK05 - nie dość, ze 7 % tańsze, to lepiej kopią) mam dla Was do wygrania

- Kreatynę - Apollo OROTINE PLUS 300G
- Agmatynę - Apollo Agmatine

Wystarczy, że dacie plusik pod tym wpisem! (rozlosuje jutro po treningu)

Dla tych, którym nie chce się oglądać filmu od razu link do planu, który możecie skopiować na własny dysk

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14L7fENUbAiCu1VEW3uDKXKISVchLkgvrXxkx2tLZmDY/edit?usp=sharing

Przypominam o planie 3 dniowym dla początkujących

https://www.wykop.pl/wpis/37513789/greyskull-lp-najlepszy-plan-fbw-dla-poczatkujacych/

A samo nagranie poniżej. Jak są jakieś pytania to śmiało

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #rozdajo #suplementy #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Greyskull LP - 4-dniowy plan dla średnio zaawansowanych + "rozdajo" kreaty...
  • 46
@Kasahara: Mam jedno pytanie dotyczące faktu, o którym powiedziałeś na końcu materiału - mianowicie o zamianie, tak, aby główny bój OHP połączyć z OHP, wyciskanie z wyciskaniem (czyli zamiana ćwiczeń po głównych bojach). Jaki jest tego sens? Z tego co wiem, nie chodzi przecież o to, żeby #!$%@?ć objętości na jednej partii w jeden dzień, a o to, żeby ćwiczyć daną partie krócej, ale częściej (np. 2 razy w tygodniu), ze
@yOyO-:

Wiele zaawansowanych zawodników tak robi, ponieważ 3 serie są dla nich za mały bodźcem i wrzucają to w jeden dzień. W podstawowym 5/3/1 tak jest zalecane

Mieszając OHP z wyciskaniem i martwy z siadami, będziemy w stanie użyć większego ciężaru w seriach po głównym boju, niż w przypadku kiedy po wyciskaniu będziemy znowu wyciskali.


Różnie to bywa w praktyce. Ja np. siady jestem w stanie zrobić lepiej jako SQ+SQ anizeli
@yOyO- 531 w połączeniu z boring but Big zakłada taki wariant i niektórym to pasuje (mi pasuje). Samo 531 słabo pompuje mięśnie i wtedy przydaje się od razu wrzucenie tych 5 serii po 10 żeby poczuć, że było się na treningu XD
@mistra: Cały czas mam gdzieś z tyłu głowy (jest to związane z założeniami FBW), że lepiej zrobić 3x w tygodniu po 3 serie na klatę, niż 9 serii klaty na jednym treningu i później przez tydzień klaty nie robić. Chodzi mi o to, że rozkładając tak trening jesteśmy w stanie zrobić to relatywnie większym ciężarem (a o to przecież w tym wszystkim chodzi, żeby ciężar był większy). Do tego mięśnie nie
@yOyO- oczywiście masz rację, ale ten greyskull czy 531 ( bo jest to podobna koncepcja) to nie jest FBW. SPokojnie można tutaj robić mixy ciężkie OHP + klatka objętościowo / klatka siłowo + OHP na objętość itd. Wszystko zależy od ciebie i jak tobie to pasuje, ważne żeby było zrobione.
@mistra: Już po Twoim pierwszym komentarzu miałem wątpliwości, że się nie zrozumieliśmy ;) Moje pytanie nie dotyczyło ćwiczenia klaty w dniu OHP i ćwiczeniu OHP w dniu klaty, tylko zrobienia zmiany i ćwiczeniu klaty (jako dodatek) w dniu klaty oraz ćwiczeniu OHP (jako dodatek) w dniu OHP. Bo o tym mówi @Kasahara na końcu swojego materiału ;)
@yOyO-:

Tylko to co mówisz chodzi o ćwiczenie partii. A nie boje. Przy OHP też pracuje klata, plecy, triceps, a przy BP też w jakimś stopniu barki, plecy, triceps. Tak jak przy siadzie i mc pracuje zarówno pośladek jak i nogi czy plecy. Częstotliwość innych w akcesoriach/izolacjach masz zachowaną, nawet jak BP wrzucisz w jeden dzień czy OHP
@yOyO- więc napisałem że te plany to nie jest FBW i nie ma sensu ich porównywać. Plan daje ci wybór i od ciebie i twoich preferencji zależy jak będziesz ćwiczyć, to są tylko ćwiczenia akcesoryjne. Możesz robić jedną partie jednego dnia a możesz sobie to podzielić na dzień siły i objętości.