Wpis z mikrobloga

#dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Wczorajszy post odbił się szerszym echem niż pierwszy.

Dziękuję wszystkim wpłacającym, plusującym, komentującym oraz tym, którzy w prywatnych zwracali się do mnie z pytaniem jak mogą pomóc. Jesteście super! ( )

Nie spodziewałem się aż tak sporej pomocy jednego dnia.

W dniu wczorajszym 24 osoby wpłaciły łącznie 605 zł, dzisiejszego dnia zaksięgowano jeden przelew na 25 zł.

Wraz z żoną jesteśmy mega zaskoczeni oraz każdemu z osobna dziękujemy!

Nie sądziliśmy, że szukając #pomocy w #internet znajdziemy tylu hojnych ludzi oraz wywołamy #wykop efekt :)

#czujedobrzeczlowiek

Odnośnie dzisiejszego stanu zdrowia Maszy:

Od dziś przechodzimy na pełne żywienie karmą Royal Canin Veterinary Diet Gastro Intestinal.
Wczoraj wieczorem #pies miał nawet ochotę trochę się pobawić z dzieciakami. Dziś po śniadaniu malutka położyła się na swojej leżance w kącie i widać po niej, że cała ta sytuacja ją mocno wymęczyła. Przychodzi tylko się przytulić i ucieka dalej odpoczywać. Nadal bacznie ją obserwujemy, mamy nadzieję, że do wtorku nic się nie wydarzy złego i ze spokojem pojedziemy do lecznicy na kontrole. Powoli zaczyna wracać do normalnej wagi. Gdy ją przygarnęliśmy ważyła 4 kg. Przez kilka dni podskoczyła do 5,5 kg. W czasie choroby spadła do 3,5 kg. Na chwilę obecną waży niecałe 5 kg. Jeśli stan się utrzyma jutro możemy się pokusić na 5cio minutowy spacer z pieskiem (po balkonie), ale zawsze coś :)

Link do zrzuty

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM !

#zwierzeta #zwierzaczki #weterynaria #zdrowie
Kaaziiu - #dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Wczorajszy post odbił s...

źródło: comment_eHl3Uh9pgV3obvyC6mBpFQ6aQZG6jv0K.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaaziiu: powodzenia i niech się malutka trzyma, ja z moją psiną niestety wczoraj przegrałem siedmio miesięczną walkę z chłoniakiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chup: bardzo mi przykro z tego powodu, ale pamiętaj, że jakbyś się zdecydował, to w schronisku czeka na Ciebie kochająca psina :)
  • Odpowiedz
@nightrain Dla nas wiejska zagroda była strzałem w dziesiątkę. Po royalach i britach nasza dostawała uczulenia, jedyna sucha karma na którą dobrze reagowała to niestety chapi. A że panienka wybredna, to dodatkowo utrudniało sprawę, a tu niespodzianka, bo zagroda jej podeszła.
  • Odpowiedz
@Kaaziiu: ok, twój pies, twój wybór, nie neguję tego i jeszcze raz wszystkiego dobrego dla małego. Natychmiast sama przeszłam przez chorobę żołądka u psa i późniejsze dochodzenie do zdrowia i wciąż uważam, ze RC to bardzo kiepski wybór. Ale jak wyżej- trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
@nightrain: Cześć, przepraszam że tak późno. Nie jestem ekspertem, ale od roku eksperymentuje z karmami bo jeden pies w domu ma uczulenie i na zdrowe karmy kręci nosem. Jeśli znalazłeś karmę, którą Twój pies z chęcią zjada i ta karma ma skład OK ( a Wiejska Zagroda taki ma) to nie ma co się zastanawiać nad zmianą karmy :)
  • Odpowiedz