Wpis z mikrobloga

@mrzonek: na pewno cały kraj się dowie o Lesku, za sprawą internetowej magii ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@niezwornowazony: wklejam po prostu oficjalne komunikaty, nie wypowiadam się o gustach jednostek - każdy ma tam jakieś wewnętrzne poczucie estetyki.
@Ian: bez problemu do wygrawerowania, większość laserów ma rozdzielczość 2500 - 3000 dpi, przy czym już 500 dpi to mają takie dla hobbystów, grubość linii nawet poniżej 0,002 mm. Chociaż nie wiem i tak po co mieliby grawerować 2x2 cm

Logo nie sprawi wielkiego problemu w żadnym zastosowaniu. Z resztą Lesko to małe miasteczko, oni z tym logo więcej niż zastosowania internetowe + listy i ulotki robić nie będą. Logo nie
a w jakich zastosowaniach to logo jest gorsze? Jest czytelne, bardzo charakterystyczne i pozytywnie się kojarzy, w przypadku miasta to są najważniejsze czynniki. Dużo życia jest w tym logo i mi się to bardzo podoba, choć jak napisałem - typo mogłoby być lepsze, ale sygnet jest świetny.


@niezwornowazony: Bo miasto to nie jest przedszkole. Sygnet jednoznacznie kojarzy się z Włochami. Może to jakaś agencja organizująca wycieczki do Włoch?
Za pół roku