Wpis z mikrobloga

gościu ja nie wiem w jaki kraju ty żyjesz, ale jak powiesz szefowi że nie jedziesz bo lód na naczepie to po prostu #!$%@? cię z pracy


@ciasteczkowy_monster: Właśnie przez to, że reszta kierowców to ameby umysłowe, które mają w dupie przepisy i bezpieczeństwo. ¯\_(ツ)_/¯
I pominę już fakt, że taka sprawa jest w 100% wygrana przed sądem pracy, bo kolejne paragrafy artykułu jasno mówią, że pracownik nie może ponosić
  • Odpowiedz
  • 1
@Shatter oddaj prawko jak myślisz, że masz. Prawo jechać metr za kimś plus ciężarówki nie jeżdżą 100 na godzinę. Oddaj już mamie smoczek i idź spać.
  • Odpowiedz
  • 4
@Polinik nie chce? Xd wszyscy kierowcy mają kaski kamizelki potrójne #!$%@? ubezpieczenie o czym ty #!$%@?? Do czego ma. Zamontować uprząż kierowca na naczepie inteligencie? Żaden kierowca u mnie nawet koła nie zmienia tylko serwis przyjeżdża ale nie mam zamiaru budować z prywatnych pieniędzy konstrukcji na państwowej autostradzie bądź drodze. Już i tak złodzieje kradną ode mnie tyle, że każdą taką naczepe w Europie byliby w stanie ogarnąć włącznie z umyciem
  • Odpowiedz
@reddml: Nie wiem czy robią statystyki, ale zajęło mi 0,50s znalezienie choćby tego https://40ton.net/lod-spadajacy-naczepy-ranil-41-letnia-kobiete-grozne-zdarzenie-drodze-krajowej-nr-25/ sprzed tygodnia. Na pewno takie rzeczy się NIE ZDARZAJĄ. Wystarczy nie jechać za ciężarówką, przed ciężarówką, mijać się z ciężarówką, nie stać koło ciężarówki, nie wychodzić zimą z domu (i jeżeli mamy dom koło drogi, to nie mieszkać na parterze). Serio bycie kierowcą ciężarówki wymaga papieru na posiadanie ograniczonej inteligencji, żeby nie być w stanie uzmysłowić
  • Odpowiedz
  • 2
@Shatter nie sram do zwira bo nie jeżdżę a moi kierowcy także bo jak dojada na miejsce to śpią w normalnym łóżku i nikt ich nie rozlicza z zatrzymania do ubikacji bo nie mamy terminów dostawy :) w uprawnieniach powyżej 3 metrów musisz mieć asekuracje więc powiedz inteligencie gdzie ma to zrobić na płaskiej cięzarowce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter napisałeś, że możesz JECHAĆ metr za ciężarówką otóż nie możesz chyba, że chodziło Ci o stanie to owszem ale pisałeś o jechaniu.
  • Odpowiedz