Wpis z mikrobloga

Nie wolno wchodzić na naczepe bez specjalistycznych uprawnień.


@reddml: No to trzeba skonstruować taką długą miotłę zagiętą pod kątem prostym. Taką długą na 2,5 m.
@reddml: @Polinik: @sanchopancho: @peszmerd: tamtej zimy na Dk19 z naczepy spadł kawałek lodu, prosto na moją maskę, na szczęście roztrzaskal się o nią i nie wybił mi szyby, dużo pomogło mi gwałtowne hamowanie, na szczęście za mną nikt nie jechał bo mogło by się to skończyć dużo gorzej. Wyprzedziłem gościa i zjechalem z nim na pobocze, on twierdzi że nie zapłaci na maskę i hoooy, zadzwoniłem po bagiety.
a co miotla poradzi na lód?


@reddml: Nic. Ale przynajmniej da się nią odgarnąć śnieg. Ewentualnie należy wyposażyć kierowcę w spryskiwacz z teleskopowym wysięgnikiem.
@kurakpodwodny: No i super, wszyscy polscy kierowcy zawodowi się stawiają i rezygnują z takiej jazdy zanim parkingi nie wybudują odpowiednich ramp. Jaki jest profit z takiej sytuacji? Żaden bo zlecenia przejmują zagraniczne firmy gdzie jest taki sam problem, parkingi dalej mają w dupie bo nie będą wydawać hajsu skoro nie muszą, a polski transport jest w dupie i Polska traci w #!$%@? hajsu xD nie mówiąc o kilkudziesięciu tysiącach bezrobotnych i
Najwiecej #!$%@? Ci ktorzy wg nawet nie mielo okazji z #!$%@? nawet busa sciagnac snieg badz lod, dla takich to wszystko #!$%@? proste i latwe, na swoim gulfie #!$%@? szczoteczka dwa razy i nara, tu nie dosc, ze zapetla sie bzdura naszych przepisow to jeszcze poswiecasz min. godzine a Januszex-Trans Cie goni bo tacho bo zaladunek bo #!$%@?.... Jak beda rampy na mop-ach badz co ile tam km. na DK to bedziemy
@Polinik przepraszam że tak to odebrales. Miałem na myśli januszy z grupek dla mesjaszy tirowych. Pana ze zdjęcia podziwiam. Jeszcze raz przepraszam. Nie chciałem Cię urazić. Dam Ci plusa dla odkupienia win
@Iperyt ale przecież to lód jest zagrożeniem a nie śnieg. I gdzie ten spryskiwacz będziesz wozil? Z jakim płynem? A zezwolenia certyfikaty? Człowieku policja robi problem z koloru butli z gazem a ty o jakichś spryskiwaczach. Niech producenci naczep zaczną na ten temat myśleć.
@Polinik Zapraszam na moją naczepę. Problem nie polega na tym, że kierowcy się nie chce, ma to w dupie itd, powiedz mi, kto wykarmi rodzinę jak spadnę ? Zostanę kompletnie z niczym. Powiesz, że mogę kogoś zabić - owszem, ale czyja to jest wina? Moja, bo swojego życia nie chce ryzykować ?
Problem nie polega na kierowcach tylko na tym #!$%@? kraju, gdzie nie ma ŻADNEJ rampy do odśnieżania.
Mnie problem nie