Wpis z mikrobloga

próbuje tylko napisać iż najlepszym i najtańszym dla wszystkich rozwiązaniem byłoby wybudowanie ramp i rusztowań na parkingach przy autostradach a potem dopiero wymagać.


@reddml: To budujcie, kto Wam broni?
Ja rozumiem, że branża transportowa nie chce inwestować w bezpieczeństwo swoich pracowników i osób postronnych, ale jednak inne branże ponoszą milionowe nakłady na zapewnianie bezpieczeństwa pracowników.
Magazynierzy dostają kaski i obuwie ochronne kupowane za pieniądze pracodawców, branża budowlana zabezpieczenia na budowach
  • Odpowiedz
@Baakedr a myslisz, że ja w ciężarówkę taka tafla nie dostałem ? Uwazam, że ja to uważam za słuszne ?
Pokazuje tylko problem , bo póki co wygląda to tak "#!$%@? leniwy tirowiec nie odśnieżył naczepy i czyha na ludzkie życie " , a problem leży gdzie indziej.
  • Odpowiedz
Na niczego nie neguje, ale wierzysz, że ktoś tak zrobi ? Problem to brak tych głupich ramp, których koszt dla naszego państwa byłby śmiesznym wydatkiem,


@miro950:
Ale czemu państwo na sponsorować jednej tylko branży środki bezpieczeństwa?
Zaraz przyjdą inne branże, które muszą inwestować ze swoich środków w zabezpieczenia i też będą żądały, żeby im to finansować.
  • Odpowiedz
póki co wygląda to tak "#!$%@? leniwy tirowiec nie odśnieżył naczepy i czyha na ludzkie życie " , a problem leży gdzie indziej.


@miro950:
Leży w tym, że kierowcy zamiast odmówić pracy zagrażającej życiu/zdrowiu -- wsiadają i jadą, bo przecież oni nie są narażeni na spadający lód.
  • Odpowiedz
@Polinik chociażby dlatego, że od każdego pojazdu płacimy podatek drogowy i pomoże to poprawieniu bezpieczeństwo innym uczestnikom ruchu drogowego ? Jak wyobrażasz sobie funkcjonowanie gospodarki gdy po opadach śniegu wszystko stanie, bo śnieg popadał?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polinik: gościu ja nie wiem w jaki kraju ty żyjesz, ale jak powiesz szefowi że nie jedziesz bo lód na naczepie to po prostu #!$%@? cię z pracy XD
A jak staniesz 500km od bazy i pojawi się lód to co szef ma ci przysłać ekipę? XDDD
  • Odpowiedz