Wpis z mikrobloga

@reddml: jak dzie januszku nie stać na utrzymanie naczep w stanie gotowym do poruszania się po drogach to zawijaj swój dziadtrans i idź w cholerę, a nie masz pretensje do wszystkich na około, że ktoś chce dbać o swoje bezpieczenstwo.
  • Odpowiedz
@Ruchaka_rozrabiaka: a na koniec dodam tylko, ze to własnie przez takich głąbów sytuacja wyglada jak wyglada. wielcy panowie kierowcy dający się ruchać przez szefostwo tylko dlatego, ze pensja trochę wyższa od średniej krajowej. janusztrans ma wszystko w dupie, bo wie że kierwoca-robak i tak pojedzie i tak. t
  • Odpowiedz
  • 0
@Fenomenomen No dziwne, że jest to problem prawie w całej Europie to co nikogo nie stać? W Austrii i częściowo w. Niemczech jest infrastruktura w. Postaci bramownic i rusztowań przy autostradach ( w Niemczech kilka) i nikt tam nie karze wchodzić kierowcom na naczepy jak ty. Nikt także w tych bogatych krajach nie wysyła ekip odladzajacych za swoimi ciezarowkami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: akurat tu możemy dyskutować bo to mój konik :-) sam mam uprawnienia wysokościowe, jestem arborystą. Był taki okres w moim życiu że dłużej siedziałem na wysokości w uprzęży niż w domu.
I nie - nie wystarczy "dowolne ucho"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raFFcio: nie ma w konstrukcji naczepy na stałe przymocowanego uchwytu. Zresztą musi to być uchwyt z atestem itp, powinien być ruchomy np. Na szynie lub powinno być ich kilka, zależnie w którym miejscu dachu jesteś. To nie takie proste. Trzeba by zacząć od zmiany konstrukcji naczep. Do tego jakieś drabinki mocowane na stałe żeby w ogóle się dostać na dach
  • Odpowiedz
  • 1
@TeselACC Aktualnie nie i mamy teraz reorganizacje bo ostatnio je ani złodzieje trochę towaru nakradli i muszę powymieniac naczepy wszystkie na chłodnie by wozić w nich elektronikę ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie zamieszanie i chaos ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dan znać jakby co.
  • Odpowiedz
@Polinik: ta branża to gówno, kodeks pracy tam praktycznie nie obowiązuje, w większości przypadków niestety. Ciekawe zjawisko to jest
  • Odpowiedz