Wpis z mikrobloga

@mtriciak33 to nie dotyczy wszystkich różowych, ja mam wiadomości od małej ilości osób, a jestem różowym. Mam wiadomości od tych ludzi z którymi regularnie rozmawiam. Ale też dlatego, że wyłączyłam powiadomienia o swoich urodzinach na fb, według mnie to nie zależy od wyglądu, a bardziej od popularności. Mam mega szpetne koleżanki, które mają spam na każde urodziny. To co one też mają beta orbiterów? XD to zależy od popularności, jak ktoś na
@mlody_czyzyk23: dużo, bo nie mam ukrytej daty na fb, ale zależy mi tylko na tych od najbliższych i od nich życzenia dostaje. Dziadkowie czasem już zapominają, ale mają czworo wnucząt, w każdym razie zawsze dzwonią. Najwyżej późnym wieczorem, ale dzwonią. Jakby chłopak zapomniał, siostra, albo przyjaciółki to byłabym zawiedziona.
Ale wiesz mordo, że tu nie chodzi o życzenia a o pamięć?


@smieszek321:
Pamięć o czym?
O drugim człowieku? Jakie to ma znaczenie, kto się kiedy urodził?
Jeśli twoi znajomi przypominają sobie o tobie raz do roku, jak akurat im wyskoczy na fejsie, że masz urodziny to mogę tylko zazdrościć znajomych.
A jeśli cie nie ma na fejsie to twoja pamięć jest w ich telefonach/kalendarzach. Pusty rytualizm - nic więcej. Nie
Milo jest, że Twoja siostra pamięta kiedy się urodziłeś. Zwykły gest, czego nie czaisz?


@smieszek321:
Tobie jest miło, dla mnie to jest żenujące. Ludzie się różnią Czaisz?
@brass: No co? Możesz wygłaszać swoje opinie, ja mogę ogłosić swoje. Ja uważam, że to, co napisałeś brzmi jakbyś był człowiekiem rodzaju: "Mam 14 lat i wiem co to jest życie. Moje życie jest bez sensu". No ale mamy wolność słowa. Ty możesz się nie zgodzić z moimi słowami, a ja z twoimi. Z pozdrowieniami.